Fortuna zakłady bukmacherskie – dlaczego Fortuna jest lepsza od innych bukmacherów?
Fortuna zakłady bukmacherskie jest coraz bardziej cenioa na polskim rynku bukmacherów. Dzieje się tak z uwagi na to, że Fortuna jest bukmacherem legalnie działającym w Polsce, ale dodatkowo posiada też jedną z najszerszych ofert sportowych dla graczy. Dzięki temu każdy będzie mógł postawić na swojego faworyta w ulubionej dyscyplinie sportowej i tym samym zwiększyć prawdopodobieństwo


Fortuna zakłady bukmacherskie jest coraz bardziej cenioa na polskim rynku bukmacherów. Dzieje się tak z uwagi na to, że Fortuna jest bukmacherem legalnie działającym w Polsce, ale dodatkowo posiada też jedną z najszerszych ofert sportowych dla graczy. Dzięki temu każdy będzie mógł postawić na swojego faworyta w ulubionej dyscyplinie sportowej i tym samym zwiększyć prawdopodobieństwo swojej wygranej. Na uwagę u tego bukmachera zasługuje też bardzo szeroko rozbudowana oferta zakładów online, stająca na światowym poziomie.

Bonusy sportowe

Każda osoba zdecydowana na założenie konta w Fortunie będzie z tego powodu zadowolona, ponieważ można w tym przypadku liczyć na bonusy sportowe. Jednym z takich bonusów jest bonus otrzymywany do depozytu, który wpłaci się na konto gracza przy pierwszej wpłacie. Bonus ten może sięgnąć nawet kilkuset złotych, dlatego dla wielu młodych graczy jest to naprawdę kusząca propozycja, a firma doskonale wie jak ma przyciągnąć nowych klientów do siebie. Dodatkowo można też liczyć na uzyskanie bonusu na tzw. zakład bez ryzyka. Dzięki temu obstawia się bezpieczniej, w trosce o swoje pieniądze, tak aby ich w nadmiarze nie stracić. Bonusy mogą być bardzo zróżnicowane, wiele będzie zależało głównie od tego, na jaką wpłatę zdecyduje się gracz. Jeśli będzie to wysoka wpłata, to bonus do depozytu będzie wyższy, dlatego też warto to sobie dokładnie przemyśleć.

Korzystanie z aplikacji mobilnej

Jednym z największych atutów zakładów bukmacherskich Fortuna zakłady bukmacherskie jest jednak oczywiście to, że zakłady można zawierać za pomocą specjalnie stworzonej aplikacji mobilnej dla graczy. Jest to bardzo dobra wiadomość dla wszystkich zapracowanych osób, które nie mają czasu udać się do puntu stacjonarnego, czy też zalogować się na swoim koncie gracza na stronie Fortuny. Każdy ma jednak przy sobie smartfon, dlatego też wejście w aplikację i postawienie kilku spotkań nie powinno dla zainteresowanych stanowić szczególnego problemu. Jest to bardzo ważne, ponieważ w ten właśnie sposób można zagrać zdecydowanie większą ilość kuponów w ciągu jednego dnia. Aplikacja mobilna jest bardzo łatwa w obsłudze, więc nie powinno być żadnych problemów z tym, aby obstawić na niej interesujące gracza mecze. Do wyboru jest wiele różnych dyscyplin sportowych, dlatego nikt nie powinien być rozczarowany ofertą sportową bukmachera. Przy okazji kursy oferowane przez Fortunę należą do jednych z najwyższych na rynku bukmacherskim, więc na pewno warto sprawdzić tę firmę.

Zakłady live i obsługa klienta

Opcja zakładów live jest bardzo dobra dla wszystkich szanujących się graczy, którzy chcą wzbogacić swój dorobek finansowy. Z całą pewnością Fortuna zakłady bukmacherskie może szczycić się bogatą ofertą zakładów live. W ten sposób można postawić na swoich faworytów kiedy tylko się chce, nawet gdy mecz się rozpoczął, a gracz zapomniał o tym, że rusza on nieco wcześniej. Oczywiście trzeba liczyć się w tym przypadku z tym, że kursy mogą być nieco niższe lub też wyższe, w zależności od aktualnego wyniku spotkania.

Na uwagę zasługuje w tym przypadku także obsługa klienta, która w opinii graczy jest oceniana bardzo wysoko. Dzieje się tak dlatego, że dzięki czatowi można bez problemów skontaktować się z konsultantem, dzięki czemu rozwieje się wszystkie wątpliwości związane z obstawianiem spotkań, czy też nieprawidłowym rozliczeniem zakładów. Można się też skontaktować z firmą za pomocą specjalnego formularza kontaktowego, jednak wtedy na odpowiedź trzeba będzie poczekać nawet kilka godzin, więc polecaną opcją jest czat.

Polecane wpisy
Bonus na start
1020zł + 20zł freebet
MEGABONUS