Typy Tenis – co warto obstawiać w dyscyplinie takiej jak tenis?
Interesują Was Typy Tenis? Tenis jest zaś Waszą ulubioną dyscypliną? Nic nie stoi na przeszkodzie, aby połączyć przyjemne z pożytecznym. Możecie bowiem obstawiać spotkania biorąc pod uwagę pojedynki singlowe, mecze deblowe czy partie mieszane itd.. Osoby, które znają się na tej dziedzinie i będą miały trochę szczęścia mogą systematycznie zarabiać naprawdę duże pieniądze. Warto zwrócić

Interesują Was Typy Tenis? Tenis jest zaś Waszą ulubioną dyscypliną? Nic nie stoi na przeszkodzie, aby połączyć przyjemne z pożytecznym. Możecie bowiem obstawiać spotkania biorąc pod uwagę pojedynki singlowe, mecze deblowe czy partie mieszane itd.. Osoby, które znają się na tej dziedzinie i będą miały trochę szczęścia mogą systematycznie zarabiać naprawdę duże pieniądze.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że obecnie obstawianie wydarzeń sportowych z tenisa jest bardzo ułatwione. Wszystko dlatego, że na rynku działają legalnie bukmacherzy, którzy otrzymali licencje od Ministerstwa Finansów Rzeczpospolitej Polski. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby typować nawet w zaciszu własnego domu czy mieszkania. Wszystko jest spowodowane tym, że największe na rynku firmy posiadają swoje strony internetowe. Co jednak warto grać? Jakie zakłady są oferowane przez bukmacherów?

Zakłady typu 12 na zwycięstwo zawodnika

Najwięcej ludzi gra właśnie takie Typy Tenis. Tenis jest nieco łatwiejszą dyscypliną do typowania w porównaniu na przykład do piłki nożnej. Wszystko dlatego, że nie ma tutaj żadnego remisu. Mamy do wyboru bowiem tylko wygraną jednego lub drugiego zawodnika, zawodniczki, pary deblowej czy mieszanej itp. Jeśli potencjał obu rywalizujących ze sobą stron został oceniony podobnie, to można liczyć na kursy w granicach 1.80 – na obie opcje.

Dużo w tym aspekcie zależy od marży nakładanej na konkretne zakłady. Niemniej jednak typując dobrze można zarobić sporo gotówki. Jeśli na przykład typujecie, że Roger Federer pokona Rafaela Nadala – zakładając równe kursy – to za postawione 100 PLN otrzymacie na konto do Waszego portfela (w zależności czy gracie stacjonarnie lub drogą internetową) 180 PLN minus podatek. Ile wyjdzie na czysto? Będzie to niecałe 60 PLN. Jest to zatem całkiem pokaźna suma.


Kto wygra pierwszego seta?

Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby obstawić, który zawodnik wygra pierwszą partię w spotkaniu. Wszyscy legalni bukmacherzy oferują tego typu zakłady. Możecie zatem bez problemu obstawiać takie Typy Tenis. Tenis to dyscyplina, w której pierwszy set odgrywa naprawdę bardzo dużą rolę. Nie da się ukryć, że gracz, który był lepszy w pierwszej partii zyskuje pewność siebie i przewagę psychologiczną przed kolejnymi partiami. Jeśli chodzi o mężczyzn, to zazwyczaj dzieje się tak, że triumfator pierwszego seta wygrywa także całe spotkanie. Jeśli chodzi o kobiety, to sprawa wygląda różnie.

Często dzieje się bowiem tak, że panie prezentują kompletnie inną formę w partii otwierającej i kolejnych częściach pojedynku. Typując takie zakłady trzeba zatem przeanalizować, jak “wchodzi” w spotkanie konkretny zawodnik, zawodniczka czy para deblowa. Aktualnie dostęp do takich informacji jest bardzo ułatwiony. Warto zatem poświęcić chwilę swojego wolnego czasu, aby mieć po prostu lepszy przegląd sytuacji. Warto zaznaczyć, że zazwyczaj kursy na zwycięzcę pierwszego seta – biorąc pod uwagę faworyta – są nieco wyższe niż kursy na wygraną tego gracza w całym meczu. Bukmacherzy bowiem biorą pod uwagę, że w premierowym secie jest większa szansa na niespodziankę niż biorąc pod uwagę całe spotkanie, gdzie faworyt powinien udowodnić swoją wyższość na korcie.

Ile będzie gemów?

Bukmacherzy rozpieszczają swoich Klientów. Poza wyżej wymienionymi zakładami gracze mogą bowiem obstawiać handicapy, dokładne wyniki całego meczu czy poszczególnych setów. Warto zwrócić uwagę na jeszcze inny popularny typ zakładu. Jest to over/under dotyczący liczby setów w całym spotkaniu czy liczby gemów w przeciągu całej potyczki. Zazwyczaj linia jest tak ustalana, aby kursy na over i under były bardzo zbliżone.

Polecane wpisy
Bonus na start
1020zł + 20zł freebet
MEGABONUS