Typy bukmacherskie pewniaki – czy pewniaki istnieją i jak je pozyskać ?
Typy bukmacherskie pewniaki to jedne z najbardziej pożądanych typów wśród osób obstawiających mecze. Każdy gracz chciałby poznać zdarzenia, które na pewno się spełni i odpowiednio wcześniej obstawić ten konkretny wynik. Choć tak zwane “Typy bukmacherskie pewniaki” rzeczywiście funkcjonują na rynku bukmacherskim, to w praktyce sprawa jest sprawa nieco bardziej skomplikowana. Czy zatem pewniaki istnieją ?

Typy bukmacherskie pewniaki to jedne z najbardziej pożądanych typów wśród osób obstawiających mecze. Każdy gracz chciałby poznać zdarzenia, które na pewno się spełni i odpowiednio wcześniej obstawić ten konkretny wynik. Choć tak zwane “Typy bukmacherskie pewniaki” rzeczywiście funkcjonują na rynku bukmacherskim, to w praktyce sprawa jest sprawa nieco bardziej skomplikowana. Czy zatem pewniaki istnieją ? Jak i gdzie je znaleźć ? Odpowiedzi wraz z przydatnymi informacjami na temat pewniaków w dalszej części tekstu.

Czy Typy bukmacherskie pewniaki istnieją ?

Typy bukmacherskie pewniaki, czyli typy, które mają się zdarzyć na 100%, niestety nie istnieją — gdyż sport jest bardzo nieprzewidywalną dyscypliną. Nawet spotkania FC Barcelony z drugoligowym rywalem czasami kończą się remisem lub przegraną faworyta i mamy do czynienia z sensacją. Sytuacja taka ma miejsce co jakiś czas i zakładanie, że teoretycznie proste zwycięstwo spełni się, w rzeczywistości może być zgubne.

Choć 100% typy, które zdarzą się na pewno, nie istnieją — możemy skorzystać z typów, które mają bardzo wysoki poziom prawdopodobieństwa. W dużej większości sprawdzają się i przynoszą wygraną. Typy takie mają nawet 80% – 90% skuteczności, co jest doskonałym wynikiem na niepewnym rynku bukmacherskim. Prognozy takie są nazywane w potocznym żargonie pewniakami, gdyż pochodzą od ekspertów lub graczy, którzy mają bardzo duża skuteczność i często się sprawdzają.

Jak uzyskać “Typy bukmacherskie pewniaki” – typy o dużym prawdopodobieństwie ?

Jeśli wiemy już, czym tak naprawdę są Typy bukmacherskie pewniaki i że typy o dużym prawdopodobieństwie bardzo często się sprawdzają, głównym pytaniem jest — skąd wziąć takie typy. W internecie oraz środowisku bukmacherskim bardzo dużo prognoz jest oceniana takim mianem, ale należy podchodzić do nich bardzo ostrożnie.

Pierwszym miejsce, w którym możemy uzyskać “Typy bukmacherskie pewniaki” są strony bukmacherów. Wbrew pozorom nie jest to żart a przydatny sposób na wyszukanie wiarygodnej prognozy. Firmy bukmacherskie bardzo często, aby urozmaicić swoją ofertę, zatrudniają ekspertów, którzy publikują swoje typy wraz z analizami na konkretne spotkania. Nie dotyczą one wszystkich meczów, ale przeważnie kilku spotkań. Typy takie są za to bardzo dobrze dopracowane i będą wynikiem dogłębnej analizy fachowca, który zna daną dyscyplinę. Ekspert ma też dostęp do aktualności oraz nowości, do których ciężko dotrzeć samodzielnie. Jeśli kilku ekspertów z kilku firm bukmacherskich prognozuje zwycięstwo konkretnej drużyny, istnieje duże prawdopodobieństwo, że taka drużyna rzeczywiście wygra.

Kolejnym miejsce są fora bukmacherskie. Jest to miejsce, które skupia najlepszych typerów oraz graczy. W takich miejscach prowadzi się konkursy z nagrodami i biorą w nich udział doświadczeni gracze z dużą wiedzą. Warto porównać typy kilku czołowych rywali, a jeśli wszyscy obstawiają wygraną pewnej drużyny, istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że ona wygra. Najlepsi typerzy mają zazwyczaj 70% – 80% skuteczności. Korzystając z ich przewidywań — odpowiednio ustawiając grę, możemy uzyskać bardzo dobre wyniki. Osoby takie bardzo często profesjonalnie zajmują się obstawianiem i jest to ich sposób utrzymania. Poświęcają oni wiele godzin na analizy danych spotkań i najczęściej specjalizują się w danej dziedzinie np. w piłce nożnej lub tenisie. Z pewnością mają dużo większą wiedzę niż my i warto z niej skorzystać, jeśli jest upubliczniana.

Dobrym posunięciem jest też sprawdzanie lokalnych — zagranicznych forów internetowych. Lokalni fani, którzy na co dzień mieszkają w danym mieście, z którego pochodzi drużyna i uczestniczą w treningach oraz znają najnowsze plotki, będą również cennym źródłem informacji.

Polecane wpisy
Bonus na start
1020zł + 20zł freebet
MEGABONUS