Totalbet – bonus – kody promocyjne – opis – analiza
Na rynek legalnych zakładów bukmacherskich w 2018 roku wkroczył dumnie Totalbet. Firma otrzymała licencję od Ministerstwa Finansów (po około roku starań) i obecnie oferuje możliwość gry online, a także w punktach stacjonarnych. Czy na polskim rynku jest miejsce dla jeszcze jednej firmy z tej branży? Podstawowe informacje Totalbet wyróżnia spośród konkurencji już sama szata graficzna ich strony

Na rynek legalnych zakładów bukmacherskich w 2018 roku wkroczył dumnie Totalbet. Firma otrzymała licencję od Ministerstwa Finansów (po około roku starań) i obecnie oferuje możliwość gry online, a także w punktach stacjonarnych. Czy na polskim rynku jest miejsce dla jeszcze jednej firmy z tej branży?

Podstawowe informacje

Totalbet wyróżnia spośród konkurencji już sama szata graficzna ich strony internetowej. Niektórym, starszym graczom może przypominać nieco wygląd zagranicznych zakładów bukmacherskich. Takie podejście na pewno ma swoje zalety. Ciekawym dodatkiem są także informacje pojawiające się na głównej stronie, które wiążą się ze światem sportu. Nowe zakłady biorą aktywny udział również na mediach społecznościowych (Twitter, Facebook, Instagram).

W kwestii wpłat środków, oferta nie różni się od konkurencji. Mamy do dyspozycji szybkie depozyty (PayU, Dotpay) oraz możliwość płacenia blikiem, kartą oraz PaySafeCard. Wszystkie wpłaty są oczywiście pozbawione dodatkowych kosztów.

Podobnie wygląda kwestia wypłat, które odbywają się na konto bankowe gracza. Co istotne, codziennie o godzinie 12. Gotówka powinna się zatem znaleźć u typera po stosunkowo krótkim czasie.

Oferta oraz mobilność

Najważniejsza z perspektywy gracza jest oferta (kursy, dostępność zdarzeń, spotkania na żywo). W tej kwestii z Totalbet bywa różnie. Trzeba przyznać, że typy pod względem samego kursu wyglądają zadowalająco (czasami nawet lepiej od konkurencji). Nieco kuleje rynek zakładów na żywo, gdzie niektórych zdarzeń po prostu nie ma albo są blokowane. W kwestii samego dostępu do sportów, nie ma na co narzekać. O ile nie typujemy zupełnie abstrakcyjnych lig, które są znane tylko wąskiemu gronu ,,specjalistów”.

Aplikacja mobilna to spory plus zakładów bukmacherskich, które szybko zaskarbiły sympatię graczy. Chodzi płynnie, umożliwia zawieranie zakładów, obserwację spotkań oraz grę na żywo. To dobry dodatek do samej oferty.

Promocje, czyli marketing?

Kwestia najistotniejsza dla nowego gracza to początkowe promocje oraz dodatki dla stałych graczy. Trzeba przyznać, że tutaj oferta Totalbet trafia w samo sedno.

Ciekawy jest chociażby darmowy zakład, który oferuje nam Totalbet. Naprawdę nie trzeba wpłacać własnych pieniędzy, aby przekonać się, jak funkcjonuje rynek bukmacherski. Kwota udostępniana to 25 zł i podlega jednokrotnemu obrotowi po kursie 2,0. Jeżeli trafimy, możemy wypłacić pieniądze bez dodatkowych warunków.

Kolejnymi atrakcjami jest 100% bonus od depozytu (do 500 zł) oraz bezpieczny zakład. Trzeba przyznać, że pierwsza z opcji przypadnie do gustu zwłaszcza nowym graczom, którzy stawiają pierwsze kroki w tym świecie. Bezpieczeństwo naszego zakładu jest oczywiście umowne i tyczy się co najmniej 10 zdarzeń na jednym kuponie. Trzeba przyznać, że to raczej dodatek dla miłośników tzw. tasiemek.

Ostatnia promocja podwyższa kurs końcowy kuponu do 30%. Jest przyznawana automatycznie dla wszystkich uczestników zabawy, którzy mają na swoim kuponie powyżej 5 opcji (zdarzeń). Maksymalny bonus czeka na miłośników tasiemek, którzy złożyli kupon z 10 lub więcej zdarzeń.

Podsumowanie

Totalbet to bukmacher, który wkroczył na szerokie wody. Z tego względu oferuje obecnie wiele promocji, a także podchodzi z dużym szacunkiem do nowych graczy. Oferta zakładów nie odstaje od konkurencji, a wypłaty także znajdują się na naszym koncie w zadowalającym terminie.

Na plus zasługuje również sprawnie działająca aplikacja mobilna oraz ciekawy design strony. Czy to wszystko wystarczy, aby zadomowić się na dobre na rynku? Dowiemy się tego już niedługo, ale prognozy są obiecujące.

Polecane wpisy
Bonus na start
1020zł + 20zł freebet
MEGABONUS