Zakłady bukmacherskie STS – dlaczego STS jest lepszy od innych bumacherów?
W życiu trzeba spróbować wszystkiego, ale z czasem wracamy do sprawdzonych wyborów. Podobnym tokiem rozumowania posługują się miłośnicy zakładów bukmacherskich. Oferta promocyjna na początku może zachęcić do skorzystania z usług danego podmiotu. Jeżeli jednak nie będzie wiązała się z innymi dogodnościami, szybko zmienimy otoczenie. Na rynku legalnych bukmacherów w Polsce całkiem dobrą pozycję ma cały

W życiu trzeba spróbować wszystkiego, ale z czasem wracamy do sprawdzonych wyborów. Podobnym tokiem rozumowania posługują się miłośnicy zakładów bukmacherskich. Oferta promocyjna na początku może zachęcić do skorzystania z usług danego podmiotu. Jeżeli jednak nie będzie wiązała się z innymi dogodnościami, szybko zmienimy otoczenie.

Na rynku legalnych bukmacherów w Polsce całkiem dobrą pozycję ma cały czas STS. Z czego wynika tak duża liczba chętnych do skorzystania z usług akurat tej firmy?

Uznana pozycja na rynku

Ludzi jakoś podświadomie ciągnie do sprawdzonych wyborów. Lubimy uznane od lat szwajcarskie zegarki, japońskie telewizory oraz banki z dużym kapitałem. Zakłady bukmacherskie STS są podmiotem, który bardzo długo trwa na naszym rynku. Firma miała momenty gorsze oraz lepsze, ale stale znajdowała się w centrum świata zakładów bukmacherskich.

Taka postawa wiąże się także ze zwyczajnym poczuciem pewności. Solidny kapitał zakładowy pozwala na natychmiastową wypłatę wygranych, a klient ma pewność co do rzetelności oraz uczciwości firmy. Kontakt z pomocą online stoi również na wysokim poziomie. Małe detale, a potrafią cieszyć.

Szeroka oferta i przyzwoite kursy

Oferta oraz kursy istotnie wpływają na wygrane. Jeżeli chcemy cieszyć się ze zwycięstw ulubionej drużyny, warto zadbać o maksymalizację (potencjalnego) zysku. STS posiada bardzo bogatą ofertę zakładów przedmeczowych oraz zadowalającą ilość zdarzeń na żywo. Istnieją sporty, w których bukmacher wyróżnia się na plus w stosunku do konkurencji (to na przykład lekkoatletyka, żużel, niższe ligi polskie, skoki narciarskie).

Dodatkowym smaczkiem są codzienne wzrosty kursów, które wiążą się ze zdarzeniami z oferty specjalnej (tzw. superoferty albo hitu dnia). Gracz po spełnieniu warunków może skorzystać z wyższego kursu, który skutecznie podnosi końcowe wygrane.

Czas wypłaty, czyli olbrzymi plus?

Lubimy mieć pieniądze oraz cenimy sobie terminowość. Jeżeli wypłata przeciąga się o kilka dni, u niektórych pojawiają się pierwsze nerwy. Dlatego tak dużym plusem firmy Zakłady bukmacherskie STS jest funkcja szybkich wypłat. Natychmiastowe płatności sprawiają, że szacunkowy czas pojawienia się wygranej na koncie bankowym gracza oscyluje w granicach 15 minut.

Pieniądze pojawiają się bezproblemowo i to nawet w soboty oraz niedziele. Gracze doceniają ten fakt, ponieważ mogą lepiej zarządzać budżetem. W niektórych firmach weekendowa wypłata wiąże się z oczekiwaniem na gotówkę do poniedziałku. Na tym polu STS w Polsce nie ma sobie równych!

Sporty elektroniczne

Rozwijająca się dziedzina, która stale zdobywa nowe grono zwolenników. Sporty elektroniczne (np. Counter Strike, League of Legends) pozwalają na obstawianie pojedynczych map oraz całych pojedynków. Zakłady bukmacherskie STS pod tym względem wypada najlepiej jeżeli chodzi o bogactwo oferty. Można obstawiać mecze w czasie rzeczywistym albo w ofercie przedmeczowej. Jeżeli ktoś interesuje się tematyką, może liczyć na ciekawe kursy, ponieważ to nadal mało znany dla bukmacherów rynek.

Co czeka na starcie?

Atrakcyjna promocja na starcie to bonus od depozytu w wysokości do 500 zł. Środki trzeba przed wypłatą obrócić trzykrotnie (kurs kuponu minimum 1,91), ale są dopisywane automatycznie po rejestracji. Musimy tylko zaznaczyć pole świadczące o chęci otrzymania bonusu podczas wypełniania danych osobowych.

Firma nagradza także osoby aktywne w poniedziałku, a także zachęca do skorzystania z usług sportów wirtualnych. Ciekawym dodatkiem jest bonus partnerski, który jest przyznawany za ,,polecenie” STS dla znajomego. W takim wypadku spotykają nas obopólne korzyści, zarówno dla polecanego oraz polecającego.

Polecane wpisy
Bonus na start
1020zł + 20zł freebet
MEGABONUS