Sts Oferta na dziś – czyli ciekawe akcje i bonusy dla graczy!
Sts Oferta na dziś to oferta promocyjna skierowana dla klientów bukmachera STS. Strony internetowe umożliwiające wzięcie udziału w legalnych zakładach bukmacherskich prześcigają się w niezliczonych ofertach, które mają na celu przyciągnąć graczy. Przeglądając oferty poszczególnych firm możemy natrafić na przeróżne bonusy oraz premie, które gracz otrzymuje po spełnieniu danego warunku. Jednak zanim zdecydujemy się na

Sts Oferta na dziś to oferta promocyjna skierowana dla klientów bukmachera STS. Strony internetowe umożliwiające wzięcie udziału w legalnych zakładach bukmacherskich prześcigają się w niezliczonych ofertach, które mają na celu przyciągnąć graczy. Przeglądając oferty poszczególnych firm możemy natrafić na przeróżne bonusy oraz premie, które gracz otrzymuje po spełnieniu danego warunku. Jednak zanim zdecydujemy się na wybranie akurat tego zakładu bukmacherskiego warto dokładnie prześledzić, jakie dodatkowe benefity możemy od niego otrzymać. Jedną z takich firm, która oferuje ciekawe bonusy, jest powszechnie znany STS!

Bonus powitalny.

Jedną z najlepszych ofert, jakie można znaleźć na stronie STS.pl jest bez wątpienia bonus powitalny. Już na sam start, zaraz po zarejestrowaniu się w serwisie, możemy otrzymać nawet do 500 złotych. Jedyne co należy zrobić to wpłacić jakąkolwiek sumę pieniędzy, które oczywiście i tak chcemy przeznaczyć na stworzenie zakładu. STS oferuje nam równowartość tej wpłaty na konto bonusowe, z którego możemy śmiało grać dalej. Jedynym warunkiem, aby wypłacić zdobyte pieniądze jest trzykrotny obrót otrzymaną kwotą. Trzeba jednak pamiętać, iż kupon będzie zaliczony do obrotu tylko w wypadku, gdy łączny kurs wynosi co najmniej 1.91.

Zaproś kumpla.

Zaproś kumpla to oferta przygotowana przez Sts Oferta na dziś specjalnie dla osób, które chcą przekonać znajomego do założenia konta i rozpoczęcia własnej przygody z obstawianiem. Akcja ta polega na tym, iż po zaproszeniu danej osoby, niebędącej jeszcze użytkownikiem serwisu, zarówno zapraszający jak i zaproszony dostają 50 złotych do wykorzystania na stronie. W rzeczywistości wygląda to tak, że po otrzymaniu zaproszenia dana osoba musi w ciągu 14 dni zarejestrować się w serwisie, a następnie w ciągu 30 dni od założenia konta, wykonać za jego pośrednictwem obrót na 150 złotych. W tym celu nowy gracz musi wpłacić na swoje konto depozytowe co najmniej 50zł oraz utworzyć kupony z kursami nie mniejszymi niż 1.5. Jeżeli wszystkie warunki zostaną spełnione możesz cieszyć się wraz z kolegą z darmowych pieniędzy otrzymanych od Sts Oferta na dziś!

Polubisz poniedziałek.

Kolejna ciekawa oferta wiąże się z pierwszym dniem tygodnia, bowiem to właśnie wtedy gracz może otrzymać nawet do 100zł jako bonus. Akcja polega na tym, iż od poniedziałku od godz. 00:01 do niedzieli do godz. 23:59 rozliczane są zakłady uczestników promocji. Osoba, która okaże się jedną z trzystu, które w trakcie trwania tygodnia wykonają największy obrót, przez który rozumie się sumę stawek, zostanie nagrodzona odpowiednią ilością pieniędzy. Zależy to od miejsca w rankingu, na którym akurat będzie się znajdować. Za miejsca od 1 do 10 można otrzymać najwyższą stawkę, czyli 100zł, natomiast dalsze pozycje są nagradzane odpowiednio 50zł, 25zł oraz 20zł.

Wirtualny tydzień.

Ciekawą akcją jest także wirtualny tydzień, który nagradza graczy obstawiających wydarzenia z wirtualnych sportów. Jeżeli chcemy skorzystać z tej oferty należy pamiętać, iż aby kupony, które są obstawiane w ciągu danego tygodnia, wzięły udział w akcji nie mogą zawierać meczy z tradycyjnych sportów. Jeżeli wszystkie warunki z regulaminu zostaną spełnione, gracz otrzyma doładowanie konta bonusowego kwotą stanowiącą równowartość połowy stawki o łącznej wartości maksymalnie trzech pierwszych przegranych zakładów w każdym tygodniu. Użytkownik może otrzymać kilka bonusów, lecz łączna kwota musi zawierać się w granicy 30zł. Jest to świetna akcja dla wszystkich fanów wirtualnych sportów, którzy chcą się sprawdzić w typowaniu zwycięzców właśnie w wielu dziedzinach internetowych rozgrywek.

Polecane wpisy
Bonus na start
1020zł + 20zł freebet
MEGABONUS