Sts Bukmacher – wszystko na temat aktualnej oferty bukmachera
Sts Bukmacher to legalnie działająca w Polsce firma bukmacherska, która zyskuje coraz większą popularność ze strony graczy. Spowodowane jest to tym, że STS posiada bardzo szeroką ofertę zakładów z przeróżnych dyscyplin sportowych. Co za tym idzie każdy gracz będzie mógł znaleźć swoje ulubione drużyny lub też faworyzowanych zawodników, na których będzie mógł postawić swoje pieniądze.

Sts Bukmacher to legalnie działająca w Polsce firma bukmacherska, która zyskuje coraz większą popularność ze strony graczy. Spowodowane jest to tym, że STS posiada bardzo szeroką ofertę zakładów z przeróżnych dyscyplin sportowych. Co za tym idzie każdy gracz będzie mógł znaleźć swoje ulubione drużyny lub też faworyzowanych zawodników, na których będzie mógł postawić swoje pieniądze. Sts Bukmacher oferuje też możliwość skorzystania z oferty typu Hit Dnia, ale też z Superoferty, gdzie można liczyć na dużo wyższe kursy niż w zwykłej ofercie kursowej. W związku z tym warto wypatrywać takie zdarzenia, na których można wygrywać jeszcze większe pieniądze.

Bonusy startowe

Każdy nowy gracz może od firmy bukmacherskiej STS liczyć na ciekawe bonusy startowe, które mogą zachęcić każdego gracza do skorzystania z oferty firmy bukmacherskiej. Nowi gracze mogą liczyć na takie bonusy startowe jak:

  • bonus od pierwszej wpłaty (wynosi on 100 procent pierwszej wpłaty, kwota ta jednak nie może przekroczyć 500 złotych. Oznacza to tyle, że wpłacając na konto gracza 300 złotych, otrzyma się drugie 300 złotych w ramach obowiązującego bonusu),
  • zaproszenie innych graczy (za każdego zaproszonego gracza otrzymuje się 50 złotych na swoje konto gracza, oczywiście bonus otrzyma się na swoje konto wtedy, gdy nowy gracz wpłaci pierwsze pieniądze na konto).

Zakłady live

Dużą popularnością w firmie bukmacherskiej STS cieszą się zakłady live, na których zdaniem wielu graczy można ugrać zdecydowanie najwięcej. Nic dziwnego, że gracze zwracają na to szczególną uwagę, gdy wybierają dla siebie najlepszego ich zdaniem bukmachera, w którym mogą rozpocząć swoją przygodę z bukmacherką lub też ją po prostu kontynuować. Atutem firmy jest też to, iż posiada ona bardzo wysokie kursy w porównaniu z innymi legalnie działającymi bukmacherami w Polsce. Możliwość założenia konta internetowego to bardzo duże udogodnienie dla zapracowanych osób, które chcą co jakiś czas postawić dobry kupon i zwiększyć swoje szanse na zyskanie większej kwoty pieniężnej. Istnieje też specjalna aplikacja mobilna, dzięki której postawić kupon można zdecydowanie szybciej.

Przy zakładach live trzeba wykazać się jednak dobrym refleksem, aby złapać ciekawe kursy po wyższej stawce. Kursy zmieniają się co kilka chwil, w zależności od tego, jaki wynik w danym momencie widnieje na tablicy. W zakładach live można stawiać wiele różnych dyscyplin sportowych, dlatego każdy będzie mógł znaleźć coś dobrego dla siebie.

Obsługa klienta i płatności

Na obsługę klienta w Sts Bukmacher nie można narzekać, ponieważ w dowolnym momencie można skorzystać z oferowanej przez bukmachera pomocy online. Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie, gdyż nie trzeba pisać wtedy żadnych maili, lecz oczekiwać na pomoc na stronie internetowej firmy. Oczywiście można czekać nawet kilka minut, ponieważ zależne jest to od tego, ilu graczy ma obecnie problemy z grą, czy też ze swoim kontem. W ten sposób zostaną jednak rozwiązane wszelkie problemy.

Sts Bukmacher oferuje też wiele opcji na wpłatę pieniędzy na swoje konto gracza. Można zrobić to bardzo wygodnie, wykorzystując do tego systemu PayU oraz DotPay. Poza tym można skorzystać z takich metod jak Skrill oraz Neteller, więc wszystko zależało będzie od tego, w jaki sposób klient chce wpłacić swoje pieniądze do bukmachera. Na wpłatę czeka się kilkadziesiąt sekund, istnieje też wiele możliwości wypłaty zarobionych pieniędzy. Jak widać wyraźnie skorzystanie z oferty STS może okazać się bardzo dobrym wyborem dla wielu osób, które nie wyobrażają sobie życia bez zakładów bukmacherskich.

Polecane wpisy
Bonus na start
1020zł + 20zł freebet
MEGABONUS