/* 723197-1544949580-ai */

Nasza ocena:
wasza ocena:
4.25/5 (4)

Oceń bukmachera

Zaufana marka

LvBet Kod promocyjny – Bonus – Opinie – Legalny bukmacher

Oferta bukmachera:
Bonus do 1480PLN + 20PLN na start
Inne promocje:
Bezpieczny kupon
Start sezonu skoków - bonus do 100PLN
+14% na mecze polaków
LVbet jest najmłodszym bukmacherem na polskim rynku. Operator otrzymał zezwolenie Ministra Finansów na prowadzenie zakładów wzajemnych w maju 2016 roku. Kilka miesięcy później, we wrześniu, LVbet uruchomił serwis internetowy. W ciągu kilkunastu miesięcy bukmacher zbudował niezwykle silną pozycję na rynku stając się jedną z najbardziej rozpoznawanych marek w kraju. Błyskawiczny rozwój bukmachera został dostrzeżony i nagrodzony nominacją w międzynarodowym plebiscycie SBC Awards w kategorii: Wschodząca Gwiazda Zakładów Bukmacherskich. W jaki sposób, LVbet zdołał tak szybko przekonać do siebie wymagających, polskich graczy?

Oferta zakładów bukmacherskich w serwisie lv bet

Jedno jest pewne. Klientom bukmachera z całą pewnością nie grozi nuda. Mamy tu niezwykle bogatą kolekcję kilkudziesięciu dyscyplin sportowych. Wszystko uporządkowane i łatwo dostępne w interfejsie. Na samej górze spotkamy najpopularniejsze dyscypliny sportowe takie jak: piłka nożna, koszykówka, hokej czy tenis. Miłośnicy mniej popularnych sportów znajdą na dole rozpiski takie sporty jak: netball, bandy czy hurling. Pośród pełnej oferty zakładów sportowych znajdziemy także wydarzenia specjalne. W nich typujemy wyniki wyborów lub nasze typy do przyznania prestiżowych nagród filmowych na corocznej gali Oscarowej.

W dobie XXI wieku uwielbiamy udogodnienia i nietypowe rozwiązania. A zatem, w serwisie bukmacherskim możemy obstawiać również sporty wirtualne takie jak wyścigi czy tenis. Gracze sterowani przez komputer biorą udział w rozgrywkach, a my możemy typować rezultaty pojedynków odbywających się co kilka minut. Bukmacher przygotował również prawdziwą gratkę dla fanów esportu. Fani tej niezwykle popularnej dyscypliny mogą obstawiać prestiżowe turnieje spośród takich gier jak: Counter Strike: Global Offensive, League of Legends, DOTA 2czy Call of Duty. W opinii znawców tematyki esportowej, w ciągu najbliższych lat, zakłady na te wydarzenia będą równie popularne co na piłkę nożną. Na taką ewentualność bukmacher jest gotowy już teraz.

LvBet to bukmacher internetowy, który ma na dzień dzisiejszy kilka lat działalności za sobą. W tym czasie bukmaher rozwinął swoje możliwości i ofertę, zadomawiając się na Polskim rynku i tworząc wiele możliwości swoim graczom. Warto dodać, że ta marka to zakłady bukmcherskie, które powstały w 2016 roku. Od tego momentu bukmacher działa nieprzerwanie, oferując swoim graczom coraz to nowsze możliwości. Wizerunkowo bukmacher jest już na pewno w ścisłym topie, co potwierdzają kolejne kolaboracje ze znanymi osobami, oraz udział w wielu eventach stanowiących bardzo dobrą reklamę dla samego bukmachera.

Jedną z ciekawych kolaboracji o której warto wspomnieć, jest na pewno udział w reklamach LvBet, byłego działacza PZPN, który okazał się swojego czasu niezwykle memiczną osobą. Opinia publiczna bardzo pokochała Zdzisława Kręcinę, który szybko stał się idolem wszystkich młodych osób. Buk postanowił tą okazję wykorzystać w 2018 roku, podczas Mistrzostw Świata. Wtedy to własnie Zdzisław Kręcina został twarzą bukmachera i promował jego promocje wśród swoich użytkowników. Zdzisław Kręcina jest postacią, która na ten moment cały czas wspiera LvBet, oferując bonus powitalny dla graczy. Warto jednak dodać, iż nie jest to jedyna, duża kooperacja bukmachera na ten moment, albowiem zakłady bukmacherskie są jeszcze wyposażone w jednego, bardzo ważnego Asa w rękawie.

LvBet i FameMMA – doskonały przepis na sukces

Fame MMA to federacja sportów walk, która zadebiutowała 30 czerwca 2018 roku w Koszalinie. Federacja specyficzna, albowiem przyjmowała ona znane osoby, które miały stanowić filar medialny dla walk zwanych “Freak Fight”. Na samym początku organizatorzy poszukiwali wsparcia finansowego i medialnego wśród sponsorów. Zapewne kontaktowali się z większością Polskich bukmacherów, lecz Ci nie wzięli na poważnie całego wydarzenia i jego rozmiaru. Wszyscy prócz tej marki, który postanowił zostać sponsorem pierwszej gali, która miała miejsce właśnie w Koszalinie.

Finalnie pierwsza gala okazała się wielkim sukcesem, skutkiem czego organizatorzy, jak i sam LvBet nie czekali długo z decyzją o dalszej współpracy, oraz rozwoju swojej gali, stawiając ją jeszcze wyżej, podczas drugiego przedsięwzięcia. Fame MMA 2 okazało się również sukcesem, tyle że zdecydowanie większym. Udział takich gwiazd jak “Trybson” i “Różal”, którzy komentowali całą galę okazało się wielkim sukcesem. Sama gala została przygotowana jeszcze bardziej profesjonalnie i jeszcze z większym rozmachem, tym razem gromadząc widownię w Poznańskiej hali, która była wypełniona w zdecydowanej większości.

LvBet co ciekawe jest jedynym bukmacherem, oferującym możliwość obstawiania zakładów Fame MMA. Dzięki tej wyłączności, bukmacher może czerpać bezpośrednie zyski, albowiem zainteresowanie obstawianiem gali Fame MMA jest zdecydowanie wysokie. Dzięki temu, gala ma mocnego sponsora, natomiast bukmacher posiada wydarzenie na Polskim podwórku, które z roku na rok zwiększa się, jak i widownię, która obserwuje wszystkie walki Youtuberów i innych celebrytów.

Na ten moment Fame MMA 3 zostało już oficjalnie zapowiedziane w marcu 2019 roku w Katowicach. Kolejna gala ma nieść kolejne atrakcje i możliwości, dzięki którym mamy jeszcze bardziej cieszyć się widowiskiem. O jakich atrakcjach mowa? Na ten moment wiemy tylko tyle, iż pierwszy raz w ramach gali zawalczy Polski raper, który znany jest po pseudonimem “Filipek”. Świetny freestylowiec, zwycięstwa najważniejszej bitwy WBW i autor kilku płyt pojawi się już w marcu w Oktagonie. Jego przeciwnikiem będzie mniej znany, lecz równie utalentowany człowiek ze świadka podziemnego, znany pod pseudonimem “Ryba”. Tej osoby nie trzeba przedstawiać fanom hip hopu, albowiem jest to ścisły konkurent Filipka, z którym to ów raper miał okazję raz wygrać i raz przegrać w pojedynku na słowa.

Jak będzie tym razem w Oktagonie? Przyjdzie nam o tym przekonać się już w marcu!

Wirtualne sporty w LvBet – łatwa gra, szybki zysk!

Wirtualne sporty stają się coraz częściej wykorzystywane wśród Polskich bukmacherów. Wszystko ze względu na rosnące zainteresowanie tematem wśród samych użytkowników bukmacherów, którzy przekonuja się do tej formy rozgrywki. Wirtualne sporty dają nam możliwość symulowania konkretnych dziedzin sportów i wydarzeń, które możemy oczywiście obstawić. W wypadku bukmachera, sytuacja wygląda tak, iż dostaliśmy do dyspozycji trzy najbardziej popularne sporty, a są nimi oczywiście:

 • Piłka Nożna
 • Wyścigi
 • Tenis

Tak szeroki wybór na pewno pozwoli wybrać nam coś dla siebie i obstawić odpowiedni zakład w momencie, kiedy w rzeczywistych spotkaniach sportowych nie ma dla nas propozycji, godnej naszej uwagi. LvBet ma bardzo ciekawy system swoich sportów, albowiem piłka nożna zdecydowanie przekonuje swoim interfejsem i oddaje do dyspozycji bardzo ciekawe zakłady, dzięki którym będziemy mogli wykrozystać wysoki potencjał rozgrywek.

W Wirtualnych sportach nie potrzebujemy wielkiej wiedzy, lecz dobrego wyczucia. Do dyspozycji dostajemy podstawowe statystyki, dzięki którym będziemy mogli decydować, czy obstawienie danej drużyny może być dla nas opłacalne. Biorąc pod uwagę szybkość rozgrywanych spotkań sportowych w wirtualnej wersji, mamy do dyspozycji kawał świetnej zabawy, która zdecydowanie wciąga i przekonuje do rozgrywki w nią.

Również ciekawą opcją są wirtualne sporty w wyścigach, które także dostarczają nam wiele emocji podczas rozgrywki, albowiem symulacja wyścigów ma na celu wprowadzić nas do świata wyścigów, którzy będzie bardzo realistyczny i tak jak w życiu, wiele w przeciągu danego wydarzenia sportowego, będzie mogło ulec zmianie.

Ludzie wybierają także wirtualne sporty, albowiem są one oczywiście dość ciekawym pomysłem na zarobek. W momencie kiedy odpowiednio opanujemy strukturę wirtualnych sportów w LvBet, będziemy mogli wpłynąć w dużym stopniu na poziom naszych wygranych, jak pokazują wygrane kupony graczy w internecie.

Aplikacja Mobilna- czy aplikacja przyjmie się?

Bukmacher dość późno zdecydował się na włąsną aplikację. Nie wiedzieć czemu bukmacher po swoim stracie w 2016 roku wyszedł jedynie z opcją obstawiania poprzez swoją platformę, nie uruchamiając choćby jak ForBet od razu swojej aplikacji mobilnej. Długi czas oczekiwania przez użytkowników na apliakcje ma jednak być zrekompensowany jakością i wyglądem samej aplikacji. Jeśli chodzi o te aspekty, aplikacja bardzo dobrze nawiązuje do szaty graficznej nie sprawia problemów, podczas jej użytkowania.

Jeśli chcemy wybrać aplikację, musimy wybrać się na stronę internetową bukmachera i pobrać aplikację z niej, albowiem nie jest ona dostępna w ramach sklepu Google. Do naszej dyspozycji będzie oddana wtedy świetna platforma mobilna, która daje nam pełną funkcjonalność konta, tak jak w wypadku grania przez internet. Do naszej dyspozycji będzie bowiem pełen katalog zakładów od LvBet, a także pełna oferta zakładów on-line, które dzieją się w czasie rzeczywistym.

Aplikacja mobilna bardzo dobrze radzi sobie w komórkach także i starej generacji, albowiem nie jest to aplikacja obciążająca nasz telefon. Działa szybko, sprawnie i co najważniejsze bez błedów, podczas obstawiania, na co można natrafić na aplikacjach mobilnych konkurencji. Aplikacja od bukmachera widać, iż była testowana na wielu produktach i została odpowiednio zoptymalizowana, aby przynieść graczom szybką i bardzo dobrą możliwość na obstawianie zakładów poprzez telefony, czy też tablety.

Bardzo ważnym elementem jest także szybki Cash Out, który jest możliwy do wykonania poprzez aplikację mobilną. Jeśli mamy zakład z wieloma wydarzeniami i chcemy zamknąć kupon wcześniej, zgarniając mniejszą, lecz pewną kwotę, możemy to także zrobić wykorzystując aplikację! Wystarczy tylko wejść w sekcję swoich kuponów, odnaleźć kupon który jest aktualnie w grze i sprawdzić, czy LvBet oferuje nam w nim wczesny Cash Out.

baner

LvBet bonus – wszystko na jego temat

LvBet posiada kilka ciekawych bonusów. Rejestrując się pod linkiem: lvbet bonus możesz zyskać 1500zł podwojenia kwoty od wpłaty, albo 20zł za darmo na wirtualne sporty! Jak to uzyskać? Jedyne co wystarczy zrobić aby dostać bonus, wystarczy zarejestrować się z serwisu Betun.

Lvbet kod promocyjny – jak zgarnąć kod promocyjny?

Również wystarczy do tego rejestracja. Na ten moment bukmacher nie prowadzi akcji związanej z kodami, skutkiem czego kod promocyjny nie jest potrzebny, aby uzyskać bonus (wystarczy rejestracja z Betun). Zarejestruj się z nami, aby kod promocyjny nie był Ci dziś potrzebny do uzyskania bonusu.

Opinie – jak widzą bukmachera inni?

Serwis bukmacherski niezwykle szybko zdobył popularność wśród fanów zakładów sportowych. Świetnie przemyślana strategia marketingowa oraz liczne bonusy i promocje sprawiły, że w przeciągu kilkunastu miesięcy, marka LV stała się jedną z najbardziej rozpoznawanych na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Imponujące tempo rozwoju zostało nagrodzone nominacją w międzynarodowym plebiscycie SBC Awards w kategorii: Wschodząca Gwiazda Zakładów Bukmacherskich. Jako jedyną, drobną wadę serwisu, gracze wymieniają brak aplikacji mobilnej. Przy tak wielu zaletach, jedna mało znacząca wada nie może obniżyć bardzo wysokiej oceny na jaką zasłużył sobie legalny, polski bukmacher.

Promocje dla stałych klientów bukmachera

W jaki sposób bukmacher zdołał zbudować tak silną pozycję na polskim rynku w kilkanaście miesięcy? Wszystko za sprawą niezwykle bogatej oferty promocyjnej. Mamy tu liczne promocje, mogące zwiększyć nasz stan konta o dodatkowe środki. Wymieńmy najważniejsze promocje dostępne dla stałych klientów bukmachera:

 • Multikozak – lubisz popularne „taśmy” czyli zakłady akumulowane? Świetnie! Obstawiając takie zakłady bukmacherskie w lvbet możesz otrzymać dodatkowe środki bonusowe. Za trafiony zakład z ośmioma wydarzeniami możesz otrzymać nawet 25% bonusowych pieniędzy! Do promocji zaliczają się kupony z przynajmniej 4 wydarzeniami. Otrzymasz za nie 7,5% bonusu.
 • Bezpieczny Kupon – chyba każdy doświadczony gracz zna ten ból, gdy na kuponie AKO nie wchodzi tylko jeden mecz. l bet pozwala nam ubezpieczyć się na taką okoliczność. Jeżeli postawisz zakład z pięcioma zdarzeniami i jedno z nich nie wejdzie, w poniedziałek możesz otrzymać zwrot stawki do 50 złotych! Nie pozwól by jeden mecz popsuł Ci humor.
 • Gruby Kupon – każdego dnia bukmacher przygotowuje kupon, w których kurs całkowity jest podniesiony nawet o 20%! Wystarczy, że aktywujesz kupon stworzony przez bukmachera. W ten sposób włączysz się do gry o wyższe wygrane.

Oczywiście bukmacher przygotował również szeroką gamę innych promocji okazjonalnych, w których mamy okazję zagrać o bonusowe pieniądze. Najczęściej dotyczą one najważniejszych wydarzeń sportowych. Obstawiając rezultaty konkretnych spotkań możesz powalczyć o dodatkowy bonus pieniężny albo zakład bez ryzyka.

baner

LV – legalny bukmacher w Polsce

Wszyscy legalni bukmacherzy w Polsce działają na podstawie licencji wydawanej przez Ministra Finansów. Aktualnie, na ryku funkcjonuje siedmiu legalnych bukmacherów, a wśród nich lvbet. Co ciekawe, operator jako ostatni z tego grona uzyskał licencję, której numer to: PS4.6831.9.2016.EQK. Kilka dni wcześniej pozwolenie otrzymał bukmacher forBET, pod względem stażu na polskim rynku, rówieśnik. Dzięki otrzymanej licencji, możemy bez ograniczeń korzystać z usług jakie świadczy nam bukmacher. Jedynym ograniczeniem są oczywiście podatki:

 • 12% podatek od każdej stawki – każda stawka obstawiona przez Ciebie na zakład bukmacherski zostanie pomniejszona o 12% na rzecz podatku. Obstawiając kupon wszystko jest przejrzyste. Dowiesz się jaka jest ostateczna stawka na zakład oraz jest potencjalna wygrana.
 • 10% podatek od wygranej powyżej 2280 PLN – jeżeli przygotowany prze Ciebie zakład bukmacherski może przynieść potencjalną wygraną powyżej 2280 złotych, zostaniesz o tym automatycznie poinformowany odpowiednim komunikatem. W niektórych sytuacjach opłaca się oczywiście nieco zmniejszyć stawkę aby zarobić mniejszą kwotę, ale mieszczącą się w przedziale wolnym od podatku. Każda wygrana powyżej 2280 PLN zostanie uszczuplona o 10% podatku.

Jako legalny bukmacher musi również przestrzegać zasad odpowiedzialnej gry. A zatem, reklama bukmacherska nie może zawierać żadnych skojarzeń z bogactwem, atrakcyjnością czy sukcesem zawodowym. Dodatkowo, każdy gracz w serwisie bukmachera może dowiedzieć się na czym polega odpowiedzialna gra oraz jakie zachowania mogą prowadzić do uzależnienia od hazardu.

Punkty naziemne operatora w Polsce

Zakłady bukmacherskie są dostępne także za pośrednictwem punktów naziemnych. Na ten moment jest ich kilkadziesiąt w większych miastach Polski. Operator zapowiedział jednak rozbudowanie sieci o kolejne salony gry. Dlaczego warto korzystać z punktów naziemnych?

Ponieważ tylko w ten sposób możemy zakosztować prawdziwego klimatu tradycyjnej bukmacherki. Dodatkowo, możemy skorzystać z ciekawych promocji, a także obejrzeć transmisje ważnych wydarzeń sportowych na jednym z telewizorów. Salony są wyposażone w sieć WiFi aby zagwarantować Ci nieograniczony dostęp do Internetu. Adresy wszystkich lokali naziemnych można sprawdzić w konkretnym dziale serwisu internetowego.

Program lojalnościowy w serwisie bukmacherskim lvbet

Bukmacher  przygotował dla swoich klientów program lojalnościowy. Każdy zakład spełniający odpowiednie warunki może dodatkowo zagwarantować Ci specjalne punkty LV. Po zgromadzeniu odpowiedniej liczby punktów, możesz je wymienić na cenne nagrody w postaci bonusów pieniężnych lub zakładów bez ryzyka. W ten sposób, lvbet nagradza najbardziej aktywnych graczy. Pamiętaj, że im większa stawka oraz kurs zakładu, tym więcej punktów w programie otrzymasz.

Uzbierane punkty LV można wymienić na gotówkę. Każde 100 punktów to 5 złotych środków bonusowych. Zdobyte w ten sposób pieniądze nie podlegają żadnych warunkom obrotu i mogą zostać od razu wypłacone. Za każde obstawione 25 złotych otrzymasz 1 punkt. Czasami bukmacher organizuje promocje i specjalne oferty, w których można zgarnąć większą liczbę punktów.

LV jako sponsor polskiego sportu

Buk jest głównym sponsorem Wisły Kraków. Piłkarze Białej Gwiazdy występują w koszulkach z logiem bukmachera. Ponadto, bukmacher jest oficjalnym sponsorem klubów piłkarskich: Widzew Łódź, Arka Gdynia, Wisła Płock oraz Piast Gliwice. Ponadto, serwis wspiera portal z aktualnościami sportowymi oraz wynikami – Łączy Nas Pasja. Sponsoring klubów piłkarskich jest korzystny również dla kibiców! Otóż każdy gracz, który dysponuje ważnym karnetem na mecze wyżej wymienionych zespołów, może otrzymać korzystny bonus pieniężny w wysokości 50 złotych.

Bukmacher zaangażował się również we wspieranie polskiej siatkówki. Od sezonu 2017/2018 bukmacher jest oficjalnym partnerem Plus Ligi mężczyzn oraz Ligi Siatkówki Kobiet. W roku 2017 bukmacher był jednym ze sponsorów wydarzenia Eurovolley rozgrywanego w naszym kraju.

Czy bukmacher posiada aplikację mobilną?

Na ten moment, serwis bukmacherski nie posiada aplikacji mobilnej. Bukmacher zapowiedział już nadrobienie tego braku w roku 2018. Jednakże brak aplikacji nie jest żadną przeszkodą, ponieważ serwis jest dostępny w wersji mobilnej przystosowanej do przeglądarek dostępnych na urządzeniach takich jak smartfon czy tablet. Strona mobilna jest w pełni funkcjonalna i daje nam łatwy dostęp do wszystkich najważniejszych możliwości – obstawiania zakładów, korzystania z promocji, działu obsługi klienta, a także do sekcji szybkich płatności.

LvBet bonus to jeden z najmłodszych bukmacherów działających legalnie w Polsce. Choć działa zaledwie od 2016 roku a od 2017 elektronicznie jest bardzo prężnie rozwijającą się firmą. Ma on 2 % udziału w rynku, 40 naziemnych punktów oraz umożliwia zawieranie zakładów przez internet. Znajdziemy tam wiele korzystnych bonusów, które przedstawia poniżej. Wraz z krótkim opisem

BONUS Powitalny

Zdecydowanie jednym z atrakcyjniejszych bonusów jest ten na powitanie. Przy depozycie powyżej 50 zł. otrzymamy mnożnik kursu całkowitego x100 od 1% depozytu. W następnej kolejności należy wybrać minimum 3 zdarzenia o minimalnym kursie 1,5 na pojedyncze mecze oraz o łącznym kursie 2,5. Gdy spełnimy te warunki ,wystarczy kliknąć przycisk „aktywuj bonus” umieszczony w prawym górnym rogu i upewnić się, że został naliczony. Gdy postawimy zakład kombi, możemy zgarnąć nawet 1000 zł. bonusu w razie wygranej.

BONUS dla wpłat poniżej 50 zł

Jest to bardzo ciekawy bonus, który jest też ukłonem w stronę graczy, którzy chcą rozpocząć grę na niższych stawkach. Jeżeli wpłacamy kwotę od 10 do 49 złotych, również otrzymamy bonus. Od 10 % kwoty zostanie na kuponie doliczony mnożnik x10. W przypadku gdy wpłacimy 30 zł — stawiając 3 zł, kurs całkowity zostanie pomnożony x10. Oferta dotyczy kuponu komi o kursie całkowitym 2,5 i 1,5 w przypadku środków bonusowych.

BONUS — Drugi depozyt

Rzadko spotykanym bonusem jest premia do drugiej wpłaty. Bonus stawia jednak na takie atrakcyjne dla graczy rozwiązania i oferuje bonus przy drugiej wpłacie. Musi być ona powyżej 50 złotych, a gracz musi wybrać bonus z mnożnikiem. Po dokonaniu wyboru bonusu gracz otrzyma mnożnik x 50 na 1 % depozytu postawionego w zakładzie. Daje to możliwość wgrania znacznie większej niż zwykle stawki. Na kuponie należy aktywować mnożnik kursu całkowitego x50. Musi być to kurs kombi z kursem minimum 2,5 oraz 1,5 przy środkach promocyjnych na konkretne wydarzenie.

bezpieczny kupon - bonus - aktualne bonusy bukmachera

BEZPIECZNY KUPON 5+

Kolejnym ciekawym bonusem jest możliwość bezpiecznego postawienia kuponu z przynajmniej 5 zdarzeniami. Jeśli jedno z nich okaże się nietrafione, a pozostałe będą pozytywne, otrzymamy zwrot. Promocja obowiązuje do 30 września i w trakcie niej będzie brany pod uwagę tylko pierwszy nietrafiony kupn w tygodniu spełniający warunki promocji. Kurs kuponu kombi to 3,00 a minimalna kwota, na jaką musisz zagrać to 20 zł. Z bonusu możemy skorzystać, tylko jeśli gramy za własne — niebonusowe środki oraz nie korzystamy z bonusu cash-out. Zwrócone środki wzmagają 3 krotnego obrotu po kursie minimalnym 1.75. Udziału w promocji nie biorą sporty wirtualne oraz wykluczające się zdarzenia.

MULTIKOZAK - aktualne bonusy bukmachera

MULTIKOZAK

Jednym z ciekawszych bonusów jest możliwość wgrania od 7,5% do aż 25 % więcej za poprawnie wytypowany kupon. Wygrana jest przyznawana tylko za pierwszy wygrywający kupon w tygodniu, a wypłata następuje we wtorek następnego tygodnia. Oto procentowy zysk przy różnego rodzaju kupnach. Do wygranej zostanie dodane:

 • kupon kombi z 4 zakładami – 7,5 %
 • kupon kombi z 5 zakładami – 10 %
 • kupon kombi z 6 zakładami – 15 %
 • kupon kombi z 7 zakładami – 20 %
 • kupon kombi z 8 zakładami – 25 %

Wygrany kupon należy zgłosić drogą mailową. Kurs kuponu musi wynieść minimum 3,0 a stawka min. 10 zł.

Ekstraklasa VAR

Do jednych z ciekawszych bonusów możemy zaliczyć ten związany z ekstraklasą. W przypadku gdy sędzia cofnie strzeloną bramkę po weryfikacji VAR, a Ty przegrasz kupon (jeśli drużyna nie wygra lub przegra) otrzymasz zwrot kwoty netto (po odjęciu podatku).

Gruby kupon

Bukmacher przygotował również kupon, który ma nawet do 20% bonusu kursu całkowitego w razie wygranej. Można sprawdzić go po zalogowaniu się do systemu.

Pomoc techniczna i kontakt z serwisem

Pracownicy lvbet z przyjemnością pomogą Ci się uporać z każdym problemem technicznym. Możesz się z nimi skonsultować za pośrednictwem chatu na żywo w godzinach 9-22. Ponadto, możesz skorzystać z formularza kontaktowego lub drogi mailowej.

Email: [email protected]

Adres siedziby: ul. Melchiora Wańkowicza 3, 40-384, Katowice

 

LvBet zakłady bukmacherskie
 • Bukmacher
5
Polecane wpisy
Bonus na start
1020zł + 20zł freebet
MEGABONUS