/* 723197-1544949580-ai */

Nasza ocena:
wasza ocena:
3.43/5 (7)

Oceń bukmachera

Zaufana marka

Forbet Bonus – Kod promocyjny – Opinie – Legalny Bukmacher

Oferta bukmachera:
Bonus 400zł x3 na 3 pierwsze wpłaty! Zgarnij łącznie 1200zł!
Inne promocje:
Bonus 14% od godziny 6:00-10:00 rano!
Bonus 25zł od stawki 100 PLN zagrany w nocy na NBA, NHL, NFL, MLB i MLS
Firma forBET jest jedną z najmłodszych na polskim rynku bukmacherskim. Bukmacher rozpoczął swoją działalność w drugiej połowie 2016 roku. Licencje na prowadzenie zakładów wzajemnych przez Internet otrzymał 4 maja 2006. Ambasadorami firmy są Artur Boruc oraz Karolina Kowalkiewicz. Bukmacher niezwykle szybko zyskał dużą popularność, ponieważ jako pierwszy oferował możliwość gry bez podatków od stawki. Firma forBET pokrywała dodatkowe koszty z własnej kieszeni. Niestety, promocja ta nie jest już aktywna, jednakże bukmacher wciąż proponuje nam liczne oferty i bonusy, które sprawią, że nasza gra będzie bardziej efektywna. Sprawdźmy, co może nam zaproponować jeden z najmłodszych, polskich bukmacherów na rynku.

ForBet bonus – specjalny od Betun:

Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z opcji bonusu, zapraszamy do rejestracji swojego konta pod: Forbet Bonus. Dzięki temu, uzyskacie na swoim koncie 1200zł od 3 wpłat, po maksymalnie 400zł każda. Oprócz tego, możecie również w godzinach od 6:00 rano do 10:00 rano uzyskiwać +14% dodatku do wygranej. Wystarczy tylko rano wstać i zagrać swoje wydarzenia na dzisiejszy, lub przyszłe dni!

Kod promocyjny – jaki kod promocyjny wpisać podczas rejestracji?

Na całe szczęście nie musimy używać kodu, aby dostać bonus. Jedyne co wystarczy zrobić, to wejść w powyższy link od Betun i zarejestrować się. Forbet kod promocyjny nie jest wymagany podczas naszej rejestracji. Nie musisz się zastanawiać jaki kod promocyjny trzeba wpisać podczas procesu rejestracji.

Mistrzowski Start, bonus 1200zł!

Pierwszym, godnym uwagi bonusem na który zdecydował się dla nas bukmacher, jest tak zwana promocja “Mistrzowski Start, bonus 1200zł”. Pomysł dość ciekawy, albowiem finalnie bukmacher oddaje do naszej dyspozycji 1200zł, co jest na ten moment jedną z największych stawek. Bonus trwa do 28.02.2019 roku, skutkiem czego warto powoli myśleć nad jego wykorzystaniem, albowiem zostały nam do końca akcji zaledwie lekko, ponad 2 miesiące czasu.

Czym jednak jest bonus “Mistrzowski Start, bonus 1200zł”? Chodzi tutaj nie o standardową kwotę podwajającą, lecz 3 etapowy bonus, który pozwoli nam na maksymalne zebranie tak dużej stawki. W pierwszym zakładzie musimy postawić 400zł, aby móc zgarnąć bonus 100%, w wypadku następnej wpłaty, musi to już być kwota większa, albowiem bonus jest liczony już tylko w 75%, natomiast ostatni bonus jest już na poziomie 50%, skutkiem czego kwota musi być jeszcze większa. Zapewne nie każdy będzie zadowolony z takiego rozwiązania, lecz finalnie warto zawalczyć o kwotę 1200zł, która w wypadku Polskich bukmacherów, jest kwotą dość pokaźną.

forBET Włókniarz Częstochowa 2019 – jadą dalej!

Ekipa żużlowa Włókniarz Częstochowa 2019 kolejny sezon spędzi w ramach PGE Ekstraliga, skutkiem czego drużyna z Częstochowy mogła liczyć na kolejny rok współpracy. Marka postanowiła kolejny raz zaufać drużynie żużlowej, która w roku 2018 świetnie poradziła sobie, zajmując miejsce na podium, na 3 miejscu.

W tym roku ekipa z Częstochowy zamierza celować jeszcze wyżej, co tylko udowodniły transfery, które pozwalają bić się znów o podium. Bukmacher będzie na ten moment kolejny raz, jedynym tytularnym sponsorem drużyny żużlowej, lecz jak twierdzi sama firma, współpraca na tym polu układa się świetnie i daje wiele profitów obu stronom.

Przegląd aplikacji mobilnej marki forBET

Aplikacja mobilna jest jednym z kolejnych, strategicznych punktów tej marki. Przygotowanie odpowiednio dobrze zoptymalizowanej i atrakcyjnej z wyglądu aplikacji było czynem priorytetowym, który miał założyć dużą chęć na grę, poprzez ową aplikację. Cel wydaje się osiągnięty, albowiem bukmacher nie narzeka na ilość pobrań, instalacji i aktywnych użytkowników swojej aplikacji, która w rzeczy samej, wydaje się dobrze dopracowana i nie sprawiająca problemów zarówno na starszych wersjach telefonów, jak i na starszych, lub też nowych wersjach systemu Android.

Co oferuje nam w rzeczy samej aplikacja mobilna? Oczywiście do dyspozycji dostajemy cały katalog bukmachera, który ma pomóc odpowiednio w znalezieniu każdej oferty, którą dysponuje w danym momencie sam bukmacher. Oprócz tego, dostajemy do dyspozycji wszystkie wydarzenia sportowe na żywo, które będziemy mogli także obstawić przy pomocy telefonu. Pełna funkcjonalność marki została przeniesiona na telefon tak, aby osoby nie mające dostępu do komputera, mogły w pełni korzystać i kontrolować swoje konto, tylko przy pomocy telefonu komórkowego. Cała operacja udała się bez najmniejszych problemów, albowiem na aplikacji mobilnej możemy wpłacać środki na konto, wypłacać je, rozmawiać z czatem, oraz odpowiednio korzysać ze wszystkich zakładów sportowych, dostępnych w ofercie.

Sporty Wirtualne – czy warto?

Jeśli jesteś entuzjastą sportów wirtualnych, wydaje się najlepszym rozwiązaniem, aktualnie dostępnym na rynku. Bukmacher słynie wręcz ze swojej sekcji piłkarskiej w sportach wirualnych, która daje niesamowite emocje wizualne, podczas przeprowadzanej rozgrywki. Oczywiście jest to nadal dość amatorska produkcja, lecz warto dodać, że emocje są widoczne bardzo mocno, kiedy wybieramy ligę i drużyny, według dostępnych dla nas statystyk.

Co cieakwe, zarówno nazwy drużyn, jak i same stroje i ich kolorystyka, przypada do prawdziwych zespołów, które w danych miastach funkcjonują. Dla przykładu drużyna “Mutra Lublin” pochodzi od nazwy trzecioligowego zespołu Motor Lublin, pochodzącego właśnie z tego miasta. Jeśli szukamy kolejnych, bardzo ciekawych inspiracji nazwami, warto zwrócić uwagę na drużyny takie jak: Pyry Poznań, Żyleta W-wa, czy też Śledzie Gdynia. Przyznać trzeba, że bukmacher w bardzo ciekawy sposób podszedł do tematów właśnie wirtualnych sportów, które w efekcie sprawdziły się bardzo dobrze i cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem samych użytkowników.

Oprócz tego, warto dodać  iż posiada w swojej ofercie sportów wirtualnych takie propozycje jak koszykówka, tenis, konie i psy. Dzięki tak szerokiemu wachlarzowi sportów, na pewno nikt nie będzie mógł narzekać na nudę, podczas własnej rozgrywki przy pomocy tego bukmachera internetowego. Wybierając wirtualne sporty u bukmachera, stawiamy na duże emocje i pełne zadowolenie z przeprowadzonej rozgrywki. posiada bowiem jedne z bardziej rozwiniętych sportów wirtualnych w Polsce, skutkiem czego oferuje nam przednią zabawę.

Kalendarz Adwentowy  – zgarniaj codziennie inny bonus!

Proponowany nam w grudniu kalendarz adwentowy to kompletnie unikatowa formuła, która jest dostępna tylko w okresie świątecznym. Bukmacher postanowił kolejny raz spróbować sprwadzonej już przez siebie formuły, która skupia przez cały miesiąc graczy, którzy czekają na wyśmienite bonusy. Jak działa kalendarz adwentowy kto może z niego skorzystać? To bardzo proste! Kalendarz jest naturalnie dostępny dla każdego, zarejestrowanego użytkownika. Aby z niego skorzystać, wystarczy zalogować się na konto i sprawdzić, jaki bonus został nam przyznany danego dnia. Oczywiście każdy gracz otrzymuje w danym dniu taki sam bonus.

Dla przykładu w dniu 1 grudnia, mieliśmy możliwość skorzystania z zakładu bez ryzyka na skoki narciarskie, w kwocie do 50zł! Z kolei dzień przed Wigilią, mamy do dyspozycji konkurs, za pomocą którego będziemy w stanie wygrać paczkę gadżetów od bukmachera. Jak widać, wspólna zabawa każdego dnia, ma przynieść dużo korzyści nie tylko tych w sferach serwisu internetowego, lecz firma dba mocno o PR i zadowolenie swoich użytkowników, wymyślając wspólne zabawy, które za aktywność, przynoszą konkretne profity.

Promocja na kalendarz adwentowy skończy się już 24 grudnia, w dzień Wigilii. Warto tego dnia będzie pozostać z marką, albowiem na ostatni dzień adwentowy szykuje ona na pewno, bardzo solidny bonus, który powinien zadowolić wszystkich, nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Współpraca z “Obstawiamy!”

Gracze doskonale wiedzą o kim mowa. Kanała Youtube, następnie Facebook, który dzięki bardzo trafnym analizom sportowym stał się niezwykle popularny w 2018 roku. Grupa przyjaciół postanowiła dzielić się swoimi typami i analizami w formie bardzo prostych, amatorskich typów. Ludzie bardzo szybko zobaczyli w tym duży potencjał, albowiem kanał w najlepszych czasach, notował bardzo duże serie wygranych.

Również bukmacher docenił starania chłopaków, skutkiem czego zaproponował współpracę, na którą chłopaki przystali. Dzięki współpracy z ForBet “Obstawiamy!” mogło rozwinąć swoje możliwości, zaplecze i sprzęt techniczny, który dziś pozwala im nagrywać w ich własnym studio i dawać ludziom jeszcze więcej satysfakcji. Dodatkowo bukmacher zaprasza autorów na cykliczne spotkania podczas ciekawych, wydarzeń sportowych, dzięki czemu chłopaki dzielą się z nami kolejnymi, ciekawymi materiałami i reportażami.

Forbet opinie – co mówią klienci o Polskim bukmacherze?

Jako jeden z najmłodszych bukmacherów, szybko zyskał dużą popularność wśród graczy. Przemyślane ruchy marketingowe sprawiły, że w ciągu kilkunastu miesięcy, firma na dobre zagościła w czołówce legalnych operatorów bukmacherskich w Polsce. Należy także dodać, że bukmacher sponsoruje liczne kluby sportowe oraz przedsięwzięcia co wydatnie wpływa zarówno na budżet drużyn jak również na popularność tego bukmachera w Polsce.

Dużem plusem platformy jest fakt, iż jest ona w bardzo jasnej, stonowanej kolorystyce, która odróżnia się zdecydowanie od reszty bukmacherów w Polsce, którzy są otoczeni ciemnymi grafikami. Gracze w dużym stopniu upodobali sobie więc platformę, albowiem sta stała się świetną alternatywą dla wszystkich, którzy poszukują czegoś kompletnie nowego u Polskich bukmacherów.

Bukmacher stara się także przekonywać do siebie wszystkich entuzjastów sportu. W wypadku innych bukmacherów, mamy głównie do czynienia ze sponsorowaniem drużyn piłkarskich, które jak wiadomo są największym beneficjentem współpracy z bukmacherami w Polsce. Natomiast bukmacher wyszedł ze świetną ofertą sponsorską zarówno dla drużyn siatkarskich, koszykarskich, bądź też żużlowych. Inwestując w różne kategorie sportowe, tym samym bukmacher stał się o wiele bardziej widoczny na sportowej mapie Polski, co również przekłada się nie tylko na duże zainteresowanie bukmacherem, ale i zadowolenie ze współpracy wielu klubów i kibiców w nich uczestniczących.

Na ten moment nie są znane kolejne ruchy marki, lecz na pewno można spodziewać się tego, iż marka ma zaplanowane kolejne, świetne propozycje na rok 2019, który jak wiadomo, będzie przynosić wiele ciekawych niespodzianek w świecie sportu.

Wszechstronna oferta bukmacherska 

Każdego dnia, bukmacher udostępnia nam kilkadziesiąt tysięcy różnorodnych wydarzeń sportowych, których rezultaty możemy typować. W tak bogatej kolekcji nawet najbardziej wymagający gracze znajdą coś dla siebie. Sprawdźmy wszystkie sekcje zakładów, jakie są dostępne w internetowym serwisie bukmacherskim:

  • Zakłady bukmacherskie – to szeroki zbiór różnorodnych wydarzeń sportowych i specjalnych. Kilkadziesiąt dyscyplin sportowych sprawia, że sympatycy mniej popularnych sportów z całą pewnością znajdą tu interesujące wydarzenia do wytypowania. Ponadto, bukmacher udostępnia nam również wydarzenia specjalne z dziedziny polityki, kultury czy rozrywki. Dużą popularnością cieszy się także oferta zakładów bukmacherskich na turnieje esportowe w takich grach jak: League of Legends, DOTA 2 czy Counter Strike: Global Offensive.
  • Zakłady na żywo – dla wielu fanów, zakłady bukmacherskie są przede wszystkim sposobem na większe emocje w trakcie oglądania wydarzeń sportowych. Zakłady na żywo umożliwiają nam typowanie rezultatów oraz przebiegu gry w trakcie śledzenia relacji lub oglądania transmisji. To również świetna opcja dla wszystkich kibiców uczęszczających na mecze swoich drużyn. Za pośrednictwem aplikacji mobilnej obstawimy zakład prosto ze stadionu!
  • Sporty wirtualne – W tej sekcji możemy obstawiać wirtualne zmagania drużyn lub zawodników sterowanych przez komputer. Jest to oczywiście dość losowa forma rozrywki, która stanowi ciekawe urozmaicenie dla graczy rekreacyjnych. Typerzy liczący na wysokie zyski zazwyczaj nie obstawiają sportów wirtualnych ze względu na brak możliwości wykonania rzetelnej analizy i określenia szans drużyn lub zawodników sterowanych przez komputerowy algorytm.
  • Betmarket – na koniec warto również wspomnieć o sekcji, w której znajdziemy najciekawsze propozycje kuponów z najwyższymi kursami całkowitymi. Możemy sprawdzić kupony stworzone przez innych graczy i zobaczyć imponujące kwoty ewentualnych wygranych. Jeżeli stwierdzimy, że rezultaty wytypowane przez innych graczy są wysoce prawdopodobne, możemy jednym kliknięciem myszki skopiować kupon i samemu obstawić go na swoim koncie.

Promocje bukmachera dla stałych klientów

Codziennie coś nowego! Tak możemy określić ofertę promocyjną dla stałych klientów serwisu. Bukmacher udostępnia Sportowy Super Tydzień, w którym każdy dzień jest nagradzany innym bonusem lub promocją. Czasami jest to darmowy zakład bez ryzyka, czasami dzień bez podatku od stawki, a jeszcze innego dnia, lepsze kursy na niektóre wydarzenia sportowe. Dzięki temu, z całą pewnością nie zabraknie nam okazji do wymiernego powiększenia swojego budżetu. Aktualny spis promocji tygodniowych jest dostępny w prawym panelu serwisu.

 

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - Forbet Bonus - Kod promocyjny - Opinie - Legalny Bukmacher

Ponadto, bukmacher bardzo często oferuje rozmaite promocje okresowe dotyczące najważniejszych wydarzeń sportowych. Możemy wtedy skorzystać z lepszych kursów, a także wygrać dodatkowy bonus. Klienci serwisu są informowani na bieżąco o najciekawszych ofertach pozwalających wydatnie zasilić bukmacherski portfel. To udowadnia, że choć bukmacher zakończył niezwykle popularną ofertę promocyjną polegającą na opłacaniu naszego podatku od stawki, to pełna kolekcja promocji oraz dodatkowych bonusów w serwisie wciąż stoi na niezwykle wysokim poziomie.

 

Forbet Bonus to oferta skierowana dla graczy bukmachera. Jest wielu graczy, którzy prędzej czy później kierują swoje kroki do takiego bukmachera. Bonus powitalny na pewno przemawia do ich wyobraźni. Trzeba jednak wiedzieć, że Klienci mogą liczyć nie tylko na atrakcyjne warunki na samym początku. Jaką ofertę specjalną ma w tym momencie – stan na 14 sierpnia 2018 roku – ta firma bukmacherska? O tym możecie dowiedzieć się w poniższym artykule.

Oferta powitalna

Trzy depozyty dla nowych graczy!

Takiej oferty jeszcze na rynku nie było. Nic więc dziwnego, że ludzie rejestrują się w Forbet. Bonus jest bowiem bardzo naprawdę bardzo atrakcyjny, a Polacy zdają sobie sprawę z tego aspektu. Na co jednak dokładnie można liczyć? Warto wiedzieć, że firma bukmacherska reklamowana przez Artura Boruca czy Karolinę Kowalkiewicz oferuje w tym momencie 3 bonusy dla nowych Klientów. Pamiętajcie jednak, żeby szybko podejmować decyzję o rejestracji. Dlaczego? Jest to spowodowane tym, że promocja trwa jedynie do 31.08.2018 do godziny 23:59, czyli do końca wakacji.

Na początek nowi gracze mogą otrzymać bonus 100% do maksymalnej wpłaty w kwocie 400 PLN. Drugi depozyt gwarantuje 75% do maksymalnej wpłaty w kwocie 400 PLN. To jednak nie wszystko. Wynagradzany jest także trzeci depozyt – tym razem 50% od wpłaty do kwoty 400 PLN. Łatwo policzyć, że finalnie można otrzymać nawet do 1200 PLN bonusu. Ile trzeba wpłacić, aby o taką dodatkową gotówkę powiększył się stan konta? Jest to dokładnie 1733,33 PLN. Jakie są wymagania dotyczące obrotów? Odblokowanie bonusów wymaga jednokrotnego obrotu depozytem po minimalnym kursie 2,00. Natomiast wypłacenie bonusu wymaga czterokrotnego obrotu. Kupony muszą mieć minimum 3 zdarzenia, a każdy kurs co najmniej 1,30 lub wyższy. Czas na wykonanie tego zadania to jeden miesiąc.

Forbet

Extra Jackpot

To jednak nie koniec. Trzeba zaznaczyć, że ludzie decydują się na rejestrację w tym bukmacherze nie tylko ze względu na liczne bonusy dla nowych graczy. Przyciąga ich także ta promocja. O co tutaj dokładnie chodzi? Już wyjaśniamy. Warto podkreślić, że Extra Jackpot to szansa na zgarnięcie aż 100 000 PLN w gotówce. Dlaczego warto zdecydować się na udział w tej promocji ? Bonus powitalny ma pewne wymagania dotyczące obrotu. Natomiast triumfatorzy tej oferty specjalnej mogą cieszyć się wygranymi pieniędzmi bez żadnych dodatkowych warunków.

Na czym jednak to wszystko polega? Trzeba podkreślić, że powinni zainteresować się nią fani LOTTO Ekstraklasy. Wszystko dlatego, że trzeba tutaj typować dokładne wyniki na krajowym podwórku. Jeśli wytypujesz minimum 6 rezultatów, to otrzymasz główną wygraną. Prestiżu tej sytuacji dodaje fakt, że przedstawiciele bukmachera zjawiają się u triumfatora z gotówką. Jeśli więcej niż jedna osoba trafi w danej kolejce dokładne rezultaty, to nagroda będzie podzielona.

Jeśli nie traficie wszystkich meczów Ekstraklasy, co może się zdarzyć, ponieważ nasza piłka jest nieprzewidywalna, to także macie szansę zgarnąć atrakcyjne wygrane. Może nie aż takie duże, jak 100 000 PLN, ale na pewno nie będziecie narzekać. Jeśli bowiem wytypujecie co najmniej 5 dokładnych wyników, to otrzymacie telefon iPhone8. Połowa poprawnych rezultatów to bonus 500 PLN na konto bukmachera. Trzeba podkreślić, że środki bonusowe podlegają warunkom dotyczącym obrotu. W ciągu miesiąca muszą być bowiem obrócone czterokrotnie z minimalnym kursem 2.00.

Wydaje się, że jest zatem o co grać. Inwestycja to tylko “dyszka”, a ewentualna wygrana jest zdecydowanie większa. Nic więc dziwnego, że ludzie chętnie biorą udział w tej promocji.

Czy obstawianie zakładów w serwisie jest legalne?

Opinie o forBET są takie że jest to w pełni legalnym, polskim bukmacherem (zresztą podobnie jak bukmacher LvBet o którym o statnio pisaliśmy), który działa na podstawie licencji Ministra Finansów: PS4.6831.10.2016. Bukmacher otrzymał tą zgodę 4 maja 2016 stając się jednym z najmłodszych polskich operatorów. Udzielona zgoda sprawia, że firma musi przestrzegać zasad odpowiedzialnej gry aby zagwarantować swoim klientom bezpieczeństwo. Ponadto, jako legalny, polski bukmacher, musi oczywiście pobierać podatki od swoich graczy.
Chodzi o 12-procentowy podatek od stawki oraz 10-procentowy podatek od jednorazowej wygranej powyżej 2280 złotych. W początkowym okresie działalności, bukmacher zyskał niezwykłą popularność ze względu na specjalną promocję, w której gracze nie musieli płacić podatku od stawki. Koszty pokrywał bowiem bukmacher z własnej kieszeni. Promocja ta skończyła się po kilku miesiącach działalności, ale serwis wciąż udostępnia nam podobną promocję w jeden dzień w tygodniu. Więcej szczegółów na ten temat znajdziemy w sekcji Super Tydzień Promocji.

Punkty naziemne firmy bukmacherskiej

Zakłady bukmacherskie na ten moment nie zdecydowały się świadczyć swoich usług za pośrednictwem lokalów naziemnych. Być może, sieć salonów powstanie w przyszłości, gdy bukmacher umocni swoją pozycję na rynku. Na ten moment, usługi zakładów wzajemnych są dostępne za pośrednictwem serwisu internetowego oraz aplikacji mobilnej.

Czy bukmacher przygotował program lojalnościowy?

Na ten moment, bukmacher nie ma w swojej ofercie ogólnodostępnego programu lojalnościowego. W serwisie istnieje jednak sekcja VIP Club, do której dostęp mogą otrzymać najbardziej aktywni i lojalni gracze. Przynależność do tego programu wiąże się z wieloma dodatkowymi przywilejami w postaci cennych nagród, lepszych kursów oraz wielu bonusów. Jak dołączyć do tego klubu? Często obstawiaj zakłady, dokonuj wysokich depozytów, a Twoja aktywność na pewno zostanie dostrzeżona. Wtedy otrzymasz zaproszenie do sekcji VIP Club.

Bukmacher forBET jako sponsor polskiego sportu

Zakłady bukmacherskie są doskonale znane ze swojego zaangażowania w świat polskiego sportu. Bukmacher współpracuje z Polską Ligą Zapasów, dzięki czemu może udostępniać ekskluzywne zakłady z tej dyscypliny dla swoich klientów. Bukmacher wspiera również kluby żużlowe: Stal Gorzów Wielkopolski, Włókniarz Częstochowa, Wybrzeże Gdańsk, KS Toruń oraz Stal Rzeszów. Bukmacher jest głównym sponsorem klubu piłkarskiego występującego w polskiej Ekstraklasie: Śląska Wrocław. Ponadto, bukmacher wspiera również inne kluby sportowe, m.in.: Motor Lublin, SKRA Bełchatów, GKS Tychy oraz ŁKS. Bukmacher jest także jednym ze sponsorów niektórych sekcji sportowych klubu Legia Warszawa, np. akademii tenisowej. Jest to efekt współpracy z Warsaw Sports Group.

Czy serwis posiada aplikacje mobilną?

Serwis bukmacherski posiada swoją rozbudowaną wersję mobilną. Aplikacja jest dostępna na urządzenia z systemem operacyjnym iOS i Android. Program otwiera przed nami dostęp do najważniejszych funkcji serwisu, w tym: szybkich płatności, zakładów na żywo, a także śledzenia aktualnych zmagań na boisku za pośrednictwem MatchTrackera. Dzięki temu, mobilne obstawianie zakładów bukmacherskich w forBET jest niezwykle wygodne i komfortowe. Aplikacja jest oczywiście odpowiednio zabezpieczona aby zagwarantować Ci najwyższe standardy usług.

Pomoc techniczna i dane kontaktowe

Jeżeli potrzebujesz pomocy technicznej lub chcesz zapytać o szczegóły interesującej Cię oferty, bukmacher umożliwia Ci kilka dróg kontaktowych:
Email:[email protected]
Telefon: +48 22 765 64 74
Live Chat: w godzinach 9:00 – 21:00 siedem dni w tygodniu
Adres pocztowy: forBET Zakłady Bukmacherskie, ul. Złota 61/100, 00-819, Warszawa

Zalety i wady zakładów bukmacherskich

Głównymi zaletami bukmachera jest bardzo rozbudowana oferta zakładów sportowych, bardzo wygodna i funkcjonalna aplikacja mobilna, a także możliwość wyboru bonusu powitalnego na dużą kwotę, albowiem na 1200zł w tym momencie. Ponadto, w każdy dzień tygodnia bukmacher udziela nam innej promocji co pozwala na przyjemniejszą i bardziej wydajną grę. Na pochwałę zasługuje także sekcja Betmarket, w której możemy skopiować kupony innych graczy z największą, potencjalną wygraną.
Czy bukmacher posiada jakieś wady? Na ten moment jest to brak sieci punktów naziemnych, przez co bardziej „tradycyjni” gracze nie mają okazji do wypróbowania usług tego operatora. Serwis mógłby również pomyśleć o pewnym usprawnieniu panelu z zakładami bukmacherskimi po lewej stronie. Czasami bowiem trudno jest znaleźć interesujące nas wydarzenia. Nie są to jednak wady, które mogłyby istotnie wpłynąć na bardzo wysoką notę dla bukmachera.

Forbet zakłady bukmacherskie
  • Forbet Bukmacher
4.5
Polecane wpisy
Bonus na start
1020zł + 20zł freebet
MEGABONUS