/* 723197-1544949580-ai */

Nasza ocena:
wasza ocena:
3.78/5 (9)

Oceń bukmachera

Zaufana marka

Etoto bonus i kod promocyjny legalnego bukmachera

Oferta bukmachera:
Najlepsza oferta powitalna na rynku: bonus 200% aż do 1000zł
Inne promocje:
Freebet 50 zł na Ekstraklasę!
Freebet 50 zł na NFL, NHL, MLS, MLB, bądź NBA!
Przez wiele lat, bukmacher Etoto stał nieco na uboczu polskiego rynku bukmacherskiego. Spółka istnieje od 2011 roku, a trzy lata później otrzymała pozwolenie Ministra Finansów na prowadzenie zakładów wzajemnych na terytorium Polski. Bukmacher często spotykał się jednak z dość krytycznymi opiniami. Głównie za sprawą braku zakładów bukmacherskich na żywo, a także poprzez brak możliwości obstawiania

Przez wiele lat, bukmacher Etoto stał nieco na uboczu polskiego rynku bukmacherskiego. Spółka istnieje od 2011 roku, a trzy lata później otrzymała pozwolenie Ministra Finansów na prowadzenie zakładów wzajemnych na terytorium Polski. Bukmacher często spotykał się jednak z dość krytycznymi opiniami. Głównie za sprawą braku zakładów bukmacherskich na żywo, a także poprzez brak możliwości obstawiania kuponów w nocy. Jednakże Etoto bukmacher w roku 2018 zaskoczył nową odsłoną serwisu, a także naprawą często wytykanych braków. Ambasadorami operatora została najsłynniejsza para komentatorska w Polsce: Mateusz Borek oraz Tomasz Hajto. Czy nowa odsłona serwisu ma szanse podbić rynek legalnych bukmacherów w Polsce? Przekonajmy się.

Etoto bonus dostępny na serwisie Betun.pl:

Aby dostać bonus, wystarczy się zarejestrować z tego linka: etoto bonus. Co dostaniemy w zamian? Do naszej dyspozycji będzie bonus na kwotę 1000zł przy wpłacie, lub 20zł bez żadnej wpłaty. My sami decydujemy, który bonus chcemy uzyskać i jak go poprowadzić.

Etoto kod bonusowy – jaki kod bonusowy trzeba wpisać?

Etoto postanowiło ułatwić sprawę, skutkiem czego nie jest potrzebny kod bonusowy. Wystarczy po prostu zarejestrować się z linku powyżej, który będzie stanowić specjalny kod \, dzięki któremu do konta zostaną przypisane konkretne bonusy.

W okienku rejestracyjnym również nie jest wymagany kod, albowiem już sam proces rejestracji z linku zapewnia uzyskanie odpowiedniego bonusu. Pamiętaj – kod bonusowy nie jest potrzebny podczas rejestracji, aby otrzymać bonus.

Etoto opinie – jak reszta graczy widzi bukmachera?

Opinie są coraz to lepsze wśród klientów, szczególnie tych nowych. Wielka przemiana Etoto nie mogła pozostać niezauważona. Wielu użytkowników zachwala zmiany oraz twierdzi, że bukmacher na przełomie 2017 i 2018 roku zrobił duży krok naprzód. Lepsza oferta szybko zaowocowała większą liczbą użytkowników korzystających z usług serwisu. Strzałem w dziesiątkę było również zatrudnienie w roli ambasadorów Mateusza Borka oraz Tomasza Hajty. Zakrojona na szeroką skalę akcja promocyjna sprawiła, że wielka zmiana została dostrzeżona i nagrodzona przez fanów zakładów bukmacherskich bardzo pozytywnymi opiniami.

Etoto na ten moment staje się coraz bardziej rozpoznawalnym bukmacherem, który ma nam do zaoferowania dość dużo ciekawych możliwości do wykorzystania. Odświeżona wersja strony wreszcie nadgania stracony czas i daje się polubić z bardzo dobrego puntku widzenia, dając nam do dyspozycji bardzo ciekawy, wygodny i funkcjonalny inerfejs użytkownika. Również kolorystyka przykuwa oko i jest ciekawa w odniesieniu do tego, co mamy do dyspozycji względem konkurencji.

Rok 2019 dla bukmachera ma być również rewolucyjny, albowiem marka zamierza więcej inwestować w swoje akcje PR i wchodzić w nowe kooperacje. Na ten moment dużym zaskoczeniem była współpraca z Mateuszem Borkiem i Tomkiem Hajto, lecz bukmacher finalnie bardzo dużo zyskał na akcji i inwestycja ta, na pewno w pewien sposób się opłaciła. Pytanie jak teraz ten cały potencjał wykorzysta bukmacher internetowy, który ma możliwość iść za ciosem i dobrze wykorzystać właśnie potencjał owej współpracy.

Misja Grudzień, czyli kolejny kalendarz adwentowy od bukmachera

Kalendarze adwentowe to dla graczy świetna okazja do skorzystania z wielu ciekawych ofert u bukmacherów. Wybierając bukmachera w grudniu, również mieliśmy okazję ku temu, aby korzystać z wielu przywilejów i darmowych przentów od bukmachera. Nadal nie jest na to za późno, albowiem bukmacher swój kalendarz adwentowy trzyma do 26 grudnia, w porównaniu do ForBet, który ma swój kalendarz jedynie do 26. Na koniec miesiąca możemy liczyć także na największe atrakcje i bonusy u bukmacherów, skutkiem czego nie jest za późno na skorzystanie z ciekawych propozycji, jakie ma dla nas bukmacher.

Co do tej pory oferował między innymi kalendarz adwentowy? Tak zwana “Misja Grudzień” oddała nam do dyspozycji między innymi darmowe zakłady, zakłady bez ryzyka i bonusy podwojenia kwot, na konkretne kwoty. Jak widać, przez cały miesiąc gracze mieli na prawdę świetną okazję ku temu, aby się odpowiednio obłowić i zyskać więcej gotówki do obrotu u bukmachera, co przełożyło się na pewno, na wiele wygranych na wyższym poziomie.

Ekstra kursy Etoto Plus

Ciekawa oferta, która jest widoczna już na stronie głównej bukmachera, mocno przykuwa naszą uwagę. Nie bez powodu, albowiem tytułowy “Etoto plus” to faktycznie, bardzo ciekawa oferta, która przy odpowiednio dobrym wykorzystaniu, ma szansę przynieść nam realne profity. Przechodząc jednak do sedna, czym jest owy “Ekstra Plus”? To nic innego, jak specjalne zakłady sportowe, dzięki którym bedziemy mieli możliwość obstawienia bardziej specyficznych zakładów niż te, które dostępne są u bukmachera normalnie.

Są to również zakłady autorskie, które nie są dostępne u innych bukmacherów, albowiem to sam bukmacher przygotowuje tą ofertę w oparciu o swoje informacje i swoje założenia. Oczywiście nie oznacza to, iż zakłady są w pewien sposób niemożliwe, bądź nie opłacalne do grania. Wręcz przeciwnie, albowiem często chodzi o gola konkretnego zawodnika, bądź też po prostu o gola danej drużyny, w wyznaczonym odpowiednio czasie. Są też ciekawe typy na gole dwóch drużyn w innych meczach, które również potrafią się często sprawdzać, albowiem w wielu mocnych ligach, nie brakuje nam goli w każdej jednej kolejce ligowej.

Przy odpowiedniej wiedzy na temat ligi i konkretnej drużyny, funkcja “Etoto Plus” będzie bardzo dobrym wyborem, który śmiało będzie można polecić wszystkim zainteresowanym osobom. Warto także dodać, iż typy nie tyczą się jedynie piłki nożnej, albowiem także uwzględniają inne sportowe wydarzenia, takie jak siatkówka, koszykówka, hokej, lub inne wydarzenia sportowe, które w danym momencie są atrakcyjne z punktu widzenia bukmachera.

Liga VIP, czyli jak Etoto dba o swoich graczy

Jak wiadomo, bukmacherzy są skorzy do nagradzania najbardziej lojalnych, bądź po prostu najbardziej aktywnych graczy w swoich serwisach. Niestety mało mówi się o tym wprost i mało mówi się o korzyściach, jakie niesie udział w strefach VIP u danych bukmacherów. Tą konwencję postanowił jednak przełamać, który postanowił wprost wprowadzić informację na temat Liga VIP, czyli najprościej rzecz ujmując informacji na temat elitarnego członkostwa w swoich szeregach.

Przyzznać trzeba, że Liga VIP to nie byle co, albowiem bukmacher daje nam bardzo dużo ciekawych propozycji. Zaczynając od bardzo szybkich wypłat, co szczególnie jest mile widziane wśród osób, które obstawiają duże stawki (jak wiadomo nie wszyscy bukmacherzy do tej pory zadbali o szybką możliwość wypłat dużych kwot), skutkiem czego Etoto zyskuje już pierwszy, bardzo duży plus wśród graczy, którzy grają na duże stawki.

Oprócz tego, do dyspozycji będzie oczywiście osobisty asystent, który będzie czuwać nad naszym zadowoleniem oraz kontaktem w sprawie nowości, bonusów i inncyh elementów, dotyczących rozgrywki VIP. Warto dodąć iż sam wstęp do Liga VIP oznacza otrzymanie konkretnego bonusu, lecz o jakim bonusie mowa, tego nie podano do publicznej informacji. Można jedynie spodziewać się, że wejścia do Liga VIP jest gratyfikowane na prawdę dużym bonusem od bukmachera Etoto.

Liga VIP to także dostęp do niższych obrotów dla bonusów, które przyznawane są nam, podczas rozgrywki. Oznacza to, iż nawet jeśli dostaniemy bonus, będzie on na bardziej korzystynych warunkach obrotu, który pozwoli nam na łatwiejsze obrócenie stawką i większą szansą na doprowadzenie naszych kuponów do końca.

Ostatnim elementem są tak zwane suweniry, które dostępne są oczywiście u wszystkich bukmacherów w wariantach VIP. Jak wiadomo, gracze VIP w ciagu swoich urodzin dostają od bukmacherów różne suweniry w postaci gadżetów, alkoholu, lub też innych elementów związanych ze sportem. Bukmacher Etoto zadbał także o odpowiednie wejściówki na wydarzenia sportowe, lecz nie tylko, albowiem jak mówi informacja, do naszej dyspozycji będą także i koncerty, wraz z innymi możliwościami wyjść.

Jak dołączyć do Liga VIP? To pytanie zapewne nurtuje wielu z Was. Odpowiedź jest prosta. Bukmacher sam decyduje, kto dołączy do Liga VIP, albowiem selekcja do tej Ligi jest bardzo ścisła i określa się na rygorystycznych warunkach. Jeśli jednak dany użytkownik ma argumenty dzięki którym powinien uczestniczyć w Liga VIP, może swoje zgłoszenie wysłać na e-mail [email protected]

Akcja #GoleBuka

Bukmacherzy na ogół nie lubią chwalić się informacjami, jak bardzo są “goleni” przez swoich użytkowników. Inaczej jednak postanowił zrobić bukmacher Etoto, który ogłosił nowy hasztaga #GoleBuka, który daje nam możliwość umieszczania naszych zdjęć kuponów w dowolnych mediach społecznościowych. Jeśli nasz kupon będzie faktycznie atrakcyjny, będziemy mieli szansę znaleźć go na sronie samego bukmachera.

Jak aktualnie widać na stronie #GoleBuka, jest już kilka bardzo ciekawych kuponów, które przyniosły graczom nie lada wygrane. Czy jednak nie jest to akcja mająca na celu promowanie bukmachera? Oczywiście że tak, albowiem akcją #GoleBuka bukmacher pokazuje, że u nich można faktycznie zarobić bardzo konkretne pieniądze. Jest to wiec strzał na plus, biorąc pod uwagę fakt, że bukmacher idzie pod prąd w kwestiach promocyjnych.

Aplikacja Mobilna – garść informacji

O aplikacjiwięcej przeczytasz na dole, lecz postanowiliśmy tutaj wtrącić garść świeżych informacji, które pojawiły się w aplikacji. Jeśli masz ochotę zobaczyć jak wygląda aplikacja, zjedź na dół i znajdź wszystkie informacje na jej temat!

Aplikacja Mobilna wprowadziła dla nas ciekawe nowości, na które nie możemy zwrócić naszej uwagi. Mowa tutaj oczywiście o bardzo ciekawej, innowacyjnej i jedynej w swojej rodzaju funkcji, jak na takie aplikacje w Polsce przystało, czyli wygodne logowanie odciskiem palca, na swoje konto. Jest to o wiele lepszy sposób, albowiem w wypadku aplikacji mobilnej, daje nam szybką i wygodną możliwość logowania, której nie uświadczymy u innych bukmacherów internetowych w Polsce.

Dodatkowo bukmacher postanowił wyjść o jeden krok do przodu dla swoich graczy w aplikacji mobilnej i każda osoba, która będzie aktywnie z niej korzystać, może liczyć na wykorzystanie bonusów dostępnych tylko i wyłącznie w ramach owej aplikacji mobilnej.


Oferta zakładów bukmacherskich Etoto – w końcu zakłady live!

Już w lecie 2017 roku mówiono bardzo dużo o zmianach jakie czekają serwis bukmacherski. Pierwsze z nich zostały wprowadzone jeszcze jesienią. Na kolejne poczekaliśmy do początku nowego roku. Jednak nowa odsłona wystartowała i od razu zrobiła bardzo pozytywne wrażenie na klientach. Oto najważniejsze zmiany w stosunku do starszej odsłony serwisu:

 • Bukmacher w końcu wprowadził możliwość typowania zakładów bukmacherskich na żywo. Przez wiele lat to właśnie brak zakładów live był określany jako główny minus bukmachera.
 • Powiększono ofertę zakładów sportowych aby sprostać potrzebom klientów.
 • Etoto rozbudował ofertę promocyjną i bonusową. Dzięki temu, klienci mają więcej możliwości aby powiększyć posiadany kapitał na zakłady sportowe.
 • Wprowadzono Ligę VIP dla najbardziej aktywnych i lojalnych graczy
 • Zwiększono liczbę szybkich płatności dostępnych w serwisie bukmacherskim Etoto.

Zdecydowanie inaczej prezentuje się również wygląd nowej odsłony serwisu. Przyjął on znacznie nowocześniejszy wygląd. Poprawiono również interfejs, dzięki czemu obstawianie zakładów bukmacherskich jest znacznie szybsze i wygodniejsze. W ofercie czeka na nas kilkadziesiąt dyscyplin sportowych zaczynając od najpopularniejszej piłki nożnej, a kończąc na bardziej niszowych sportach adresowanych do prawdziwych koneserów. W nowej odsłonie serwisu nie zabrakło również szerokiej gamy wydarzeń esportowych, które stają się coraz popularniejszym trendem.

Na graczy czeka także oferta zakładów specjalnych, w której możemy typować wyniki wyborów parlamentarnych lub wskazać, kto zdobędzie prestiżową nagrodę filmową na gali Oscarów. Bukmacher Etoto nie zdecydował się na wprowadzenie sekcji zakładów wirtualnych. Należy jednak uczciwie przyznać, że ta opcja przyciąga niewielką liczbę graczy, a zatem, taki dodatek może jeszcze poczekać. Warto podkreślić, że operator stworzył bardzo rozbudowaną ofertę zakładów live, których do tej pory brakowało. Jak wiele wydarzeń możemy obstawiać w czasie rzeczywistym? Bukmacher twierdzi, że ponad 20 tysięcy spotkań w okresie jednego miesiąca. To bardzo przyzwoity wynik, za który serwisowi należą się duże pochwały.

Oferta promocyjna dla stałych klientów u bukmachera Etoto

Bukmacher proponuje także szereg promocji dla stałych klientów, którzy zdecydują się aktywnie obstawiać wydarzenia bukmacherskie z serwisem. Jedną z promocji jest Tysiak co Tydzień, w której za obstawienie szczęśliwego zakładu akumulowanego możemy wygrać pieniądze bonusowe. Dla gracza, który uzyska najlepszy wynik w tygodniu, Etoto bonus przygotował w wysokości 1000 PLN. Gracze z dalszych miejsc zostaną nagrodzenie bonusami 50, 100 oraz 200 złotych. Na ten moment Tysiak co Tydzień to najważniejsza oferta promocyjna dla stałych klientów.

Więcej promocji przygotowano natomiast dla użytkowników strony mobilnej. Etoto w nowej odsłonie swojego serwisu przygotował bowiem w pełni funkcjonalną stronę mobilną. Bukmacher zachęca swoich klientów do sprawdzenia nowej możliwości, a w zamian proponuje atrakcyjne bonusy. Kolejnym ważnym elementem nowego jest strefa VIP. Najbardziej aktywni gracze mogą spodziewać się zaproszenia do tej sekcji. Przynależność do Ligi VIP wiąże się z dodatkowymi przywilejami w postaci bardziej rozbudowanej oferty promocyjnej.

Etoto – legalny, polski bukmacher

Serwis internetowy Etoto świadczy swoje usługi od początku roku 2015. W listopadzie roku 2014 firma otrzymała zezwolenie Ministra Finansów na świadczenie zakładów wzajemnych w Polsce. Przyznana licencja posiada numer: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Dzięki przyznanej licencji, użytkownicy z naszego kraju mogą bez przeszkód obstawiać zakłady bukmacherskie u tego operatora. Oczywiście wiąże się z tym nielubiany aspekt podatków.

Legalny bukmacher musi odprowadzać dwa rodzaje podatków od usług bukmacherskich. Pierwszy z nich to 12% podatku od stawki. Od każdej kwoty przeznaczonej przez gracza na zakup kuponu odjęte zostanie 12 procent podatku. Interfejs w serwisie internetowym poinformuje nas o wysokości dodatkowej opłaty oraz o ostatecznej wysokości stawki. Drugim podatkiem jest 10% podatku od jednorazowej wygranej powyżej 2280 PLN. Jeżeli pojedynczy kupon przyniesie nam wygraną większą niż próg ustalony w Ustawie Hazardowej, nasza wygrana zostanie uszczuplona o dziesięcioprocentowy podatek. Podatki bukmacherskie są oczywiście obecne u wszystkich legalnych bukmacherów. Ponadto, zobowiązuje się przestrzegać zasad odpowiedzialnej, bezpiecznej gry.

Czy bukmacher posiada punkty naziemne?

Bukmacher Etoto świadczy swoje usługi również za pośrednictwem punktów naziemnych. Na ten moment, operator posiada ich kilkanaście w całej Polsce. Z jakimi korzyściami wiąże się gra w salonach naziemnych? Klienci mogą skorzystać z atrakcyjnych promocji niedostępnych w serwisie, a także obejrzeć na żywo transmisje najważniejszych wydarzeń sportowych. Punkty naziemne Etoto są oczywiście wyposażone w sieć WiFi, aby gracz miał nieograniczony dostęp do Internetu.

Program lojalnościowy w serwisie bukmacherskim Etoto

Na ten moment, w serwisie bukmacherskim nie przewidziano programu lojalnościowego. Niemniej jednak, najbardziej aktywni gracze mogą korzystać z większej liczby promocji, a także liczyć z czasem na zaproszenie do zamkniętej strefy VIP. A zatem, najbardziej lojalni gracze zostaną odpowiednio nagrodzeni za swoje przywiązanie do marki. Być może z czasem, serwis zdecyduje się na dodanie innego programu lojalnościowego z możliwością zbierania punktów i wymienia ich na nagrody. Taki model stosuje kilku polskich bukmacherów.

Sponsoring zakładów bukmacherskich

Do końca sezonu 2016/2017 bukmacher był oficjalnym sponsorem klubu piłkarskiego Piast Gliwice. Umowa nie została jednak przedłużona na kolejny sezon. Prawdopodobnie decyzja ta była spowodowana planowymi zmianami serwisu, które bez wątpienia wiązały się z wysokimi kosztami. Być może w przyszłym sezonie Ekstraklasy, bukmacher zdecyduje się na ponowne podjęcie współpracy z jednym z klubów. We wcześniejszych latach, bukmacher był również związany umową sponsorską z Polonią Warszawa. Etoto był jednym ze sponsorów gali bokserskiej Polsat Boxing Night 7. Aktualnie, ambasadorami serwisu są: Mateusz Borek oraz Tomasz Hajto.

Czy serwis Etoto posiada aplikacje mobilną?

Serwis bukmacherski nie posiada aplikacji mobilnej. Jednakże nowa odsłona serwisu została wzbogacona o w pełni funkcjonalną wersję mobilną dostępną na smartfonach i tabletach. Co więcej, bukmacher zachęca do korzystania z jej możliwości za sprawą atrakcyjnych promocji dostępnych wyłącznie dla graczy używających strony mobilnej. Należy pochwalić staranne przygotowanie serwisu mobilnego, który daje nam łatwy dostęp do wszystkich możliwości i funkcji.

Zalety i wady bukmachera Etoto

Choć przez wiele lat, bukmacher z całą pewnością nie należał do grona liderów na polskim rynku bukmacherskim, teraz, sytuacja ta może się zmienić. Wszystko za sprawą licznych zalet, które wprowadza nowa odsłona serwisu internetowego Etoto:

 • Bardzo atrakcyjny bonus powitalny w postaci zakładu bez ryzyka o wartości 100 złotych.
 • Bogata oferta zakładów bukmacherskich na żywo.
 • Serwis dostępny w funkcjonalnej wersji mobilnej.
 • Liczne promocje oraz dodatkowe bonusy dla stałych użytkowników.
 • Lepszy wygląd i funkcjonalność serwisu internetowego Etoto.
 • Usprawniony i łatwiejszy kontakt z działem obsługi klienta.

Mimo wielu zmian, serwis wciąż ma drobne wady, nad którymi warto popracować w przyszłości. Jednym z minusów jest brak programu lojalnościowego, który w lepszy sposób nagradzałby aktywnych klientów. Ciekawą alternatywą byłaby również możliwość wyboru bonusu pomiędzy zakładem bez ryzyka, a tradycyjnym bonusem powitalnym dla nowego gracza.

Dział pomocy i kontakt z serwisem

W godzinach 10:00 – 22:00 siedem dni w tygodniu możesz skonsultować się z pracownikiem serwisu za pośrednictwem czatu. Swoje zgłoszenie lub zapytanie możesz wysłać także na adres mailowy. W pilnych sprawach możesz kontaktować się telefonicznie.
Telefon: +48 513 321 174
E-mail: [email protected]
Adres siedzimy spółki: E-Toto Zakłady bukmacherskie, ul. Żurawia 8, 00-503, Warszawa

Zakłady bukmacherskie
 • Etoto Bukmacher
5
Polecane wpisy
Bonus na start
1020zł + 20zł freebet
MEGABONUS