lvbet bonus – aktualne bonusy bukmachera LvBet
LvBet bonus to jeden z najmłodszych bukmacherów działających legalnie w Polsce. Choć działa zaledwie od 2016 roku a od 2017 elektronicznie jest bardzo prężnie rozwijającą się firmą. Ma on 2 % udziału w rynku, 40 naziemnych punktów oraz umożliwia zawieranie zakładów przez internet. Znajdziemy tam wiele korzystnych bonusów, które przedstawia poniżej. Wraz z krótkim opisem

LvBet bonus to jeden z najmłodszych bukmacherów działających legalnie w Polsce. Choć działa zaledwie od 2016 roku a od 2017 elektronicznie jest bardzo prężnie rozwijającą się firmą. Ma on 2 % udziału w rynku, 40 naziemnych punktów oraz umożliwia zawieranie zakładów przez internet. Znajdziemy tam wiele korzystnych bonusów, które przedstawia poniżej. Wraz z krótkim opisem przedstawiamy też wymogi oraz istotne informacje związane z promocjami.

BONUS Powitalny

Zdecydowanie jednym z atrakcyjniejszych bonusów jest ten na powitanie. Przy depozycie powyżej 50 zł. otrzymamy mnożnik kursu całkowitego x100 od 1% depozytu. W następnej kolejności należy wybrać minimum 3 zdarzenia o minimalnym kursie 1,5 na pojedyncze mecze oraz o łącznym kursie 2,5. Gdy spełnimy te warunki ,wystarczy kliknąć przycisk “aktywuj bonus” umieszczony w prawym górnym rogu i upewnić się, że został naliczony. Gdy postawimy zakład kombi, możemy zgarnąć nawet 1000 zł. bonusu w razie wygranej.

BONUS dla wpłat poniżej 50 zł

Jest to bardzo ciekawy bonus, który jest też ukłonem w stronę graczy, którzy chcą rozpocząć grę na niższych stawkach. Jeżeli wpłacamy kwotę od 10 do 49 złotych, również otrzymamy bonus. Od 10 % kwoty zostanie na kuponie doliczony mnożnik x10. W przypadku gdy wpłacimy 30 zł — stawiając 3 zł, kurs całkowity zostanie pomnożony x10. Oferta dotyczy kuponu komi o kursie całkowitym 2,5 i 1,5 w przypadku środków bonusowych.

BONUS — Drugi depozyt

Rzadko spotykanym bonusem jest premia do drugiej wpłaty. LvBet bonus stawia jednak na takie atrakcyjne dla graczy rozwiązania i oferuje bonus przy drugiej wpłacie. Musi być ona powyżej 50 złotych, a gracz musi wybrać bonus z mnożnikiem. Po dokonaniu wyboru bonusu gracz otrzyma mnożnik x 50 na 1 % depozytu postawionego w zakładzie. Daje to możliwość wgrania znacznie większej niż zwykle stawki. Na kuponie należy aktywować mnożnik kursu całkowitego x50. Musi być to kurs kombi z kursem minimum 2,5 oraz 1,5 przy środkach promocyjnych na konkretne wydarzenie.

BEZPIECZNY KUPON 5+
Kolejnym ciekawym bonusem jest możliwość bezpiecznego postawienia kuponu z przynajmniej 5 zdarzeniami. Jeśli jedno z nich okaże się nietrafione, a pozostałe będą pozytywne, otrzymamy zwrot. Promocja obowiązuje do 30 września i w trakcie niej będzie brany pod uwagę tylko pierwszy nietrafiony kupn w tygodniu spełniający warunki promocji. Kurs kuponu kombi to 3,00 a minimalna kwota, na jaką musisz zagrać to 20 zł. Z bonusu możemy skorzystać, tylko jeśli gramy za własne — niebonusowe środki oraz nie korzystamy z bonusu cash-out. Zwrócone środki wzmagają 3 krotnego obrotu po kursie minimalnym 1.75. Udziału w promocji nie biorą sporty wirtualne oraz wykluczające się zdarzenia.

MULTIKOZAK

Jednym z ciekawszych bonusów jest możliwość wgrania od 7,5% do aż 25 % więcej za poprawnie wytypowany kupon. Wygrana jest przyznawana tylko za pierwszy wygrywający kupon w tygodniu, a wypłata następuje we wtorek następnego tygodnia. Oto procentowy zysk przy różnego rodzaju kupnach. Do wygranej zostanie dodane:

  • kupon kombi z 4 zakładami – 7,5 %
  • kupon kombi z 5 zakładami – 10 %
  • kupon kombi z 6 zakładami – 15 %
  • kupon kombi z 7 zakładami – 20 %
  • kupon kombi z 8 zakładami – 25 %

Wygrany kupon należy zgłosić drogą mailową. Kurs kuponu musi wynieść minimum 3,0 a stawka min. 10 zł.

Ekstraklasa VAR

Do jednych z ciekawszych bonusów możemy zaliczyć ten związany z ekstraklasą. W przypadku gdy sędzia cofnie strzeloną bramkę po weryfikacji VAR, a Ty przegrasz kupon (jeśli drużyna nie wygra lub przegra) otrzymasz zwrot kwoty netto (po odjęciu podatku).

Gruby kupon

Bukmacher przygotował również kupon, który ma nawet do 20% bonusu kursu całkowitego w razie wygranej. Można sprawdzić go po zalogowaniu się do systemu.

Polecane wpisy
Bonus na start
1020zł + 20zł freebet
MEGABONUS