Legalny bukmacher polska – który bukmacher może w Polsce działać, a który nie?
Legalny bukmacher polska to taki, który otrzymał w Polsce licencję od ministerstwa finansów. Mimo tak ogromnej liczby bukmacherów oferujących swoje zakładu obywatelom naszego kraju tylko kilku z nich swoją działalność prowadzi legalnie. O ile w przypadku punktów naziemnych, nie musimy martwić się, czy skorzystanie z ich oferty jest zgodne z prawem, o tyle w sieci


Legalny bukmacher polska to taki, który otrzymał w Polsce licencję od ministerstwa finansów. Mimo tak ogromnej liczby bukmacherów oferujących swoje zakładu obywatelom naszego kraju tylko kilku z nich swoją działalność prowadzi legalnie. O ile w przypadku punktów naziemnych, nie musimy martwić się, czy skorzystanie z ich oferty jest zgodne z prawem, o tyle w sieci tej pewności już nie mamy. Artykuł ten ma za zadanie przedstawić listę dostępnych na polskim rynku internetowym, w pełni legalnych firm oferujących swoim klientom zakłady wzajemne. Zapraszamy do lektury.

Lista legalnych na polskim rynku internetowych bukmacherów.

Aby w Polsce móc organizować zakłady wzajemne (popularne zakłady bukmacherskie), firma musi posiadać zgodę Ministerstwa Finansów. Jak łatwo się domyślić uzyskanie takiego pozwolenia nie jest łatwe ani szybkie. Bezpośrednio z tego faktu wynika mała liczba legalnych w naszym kraju internetowych bukmacherów. Spójrzmy jednak na listę.

  • Legalny bukmacher polska LVBET – stosunkowo nowy na naszym rodzimym rynku bukmacher oferujący szeroką ofertę zakładów. Dzięki ciekawym bonusom powitalnym stanowi dobre rozwiązanie dla początkujących graczy.
  • STS zakłady sportowe – jeden z najbardziej znanych i najdłużej działających na Polskim rynku bukmacherów. Oprócz działalności internetowej prowadzi również sieć punktów stacjonarnych.
  • Fortuna – podobnie jak STS znany i szanowany na rynku bukmacher prowadzący działalność zarówno stacjonarną, jak i internetową.
  • Totolotek – pomimo zbieżności nazw nie ma nic wspólnego ze znanym wszystkim Lotto. Na naszym krajowym rynku zakłady sportowe oferuje już od 1992 roku, współcześnie również w sieci.
  • ForBET – podobnie jak LVBET stosunkowo młody na naszym rynku bukmacher prowadzący swoją działalność wyłącznie w sieci internetowej.
  • Milenium – internetowy i stacjonarny bukmacher oferujący szeroką gamę zakładów wzajemnych. W naszym kraju posiada blisko 170 punktów naziemnych.
  • Etoto – kolejny z gamy nowych, polskich bukmacherów. Dzięki ciekawym bonusom powitalnym, na pewno warty sprawdzenia przez każdego gracza.
  • Superbet –  rumuński bukmacher, który do naszego kraju wkroczył w ostatnich miesiącach.
  • Legalny bukmacher polska Totalbet – podobnie jak Superbet nowy operator zakładów wzajemnych w naszym kraju. Rok 208 jest pierwszym rokiem jego internetowej działalności w naszym kraju.
  • PZBuk – po prawdzie jeszcze nieposiadający licencji polskiego Ministerstwa Finansów, ale według różnych doniesień mający je otrzymać i wejść na rynek w najbliższych miesiącach.

Czy dany bukmacher w Polsce jest legalny?

Wielu z Was zastanawia się pewnie jak sprawdzić, który bukmacher w Polsce jest legalny? My proponujemy naszą listę, ale w razie jakichkolwiek wątpliwości kierujemy na stronę Ministerstwa Finansów. Tam, bez większych problemów można znaleźć fotokopie zgód na prowadzenie działalności bukmacherskiej, wydanych wszystkim legalnym firmą oferującym zakłady wzajemne w naszym kraju. Dokument ten jest poświadczeniem, a jednocześnie warunkiem legalnej działalności bukmachera na naszym rodzimy rynku.

Jakie warunki musi spełniać legalny bukmacher w naszym kraju?

Legalny bukmacher polska musi otrzymać odpowiednią licencję na grę w Polsce. Aby firma oferująca zakłady wzajemne uzyskała zgodę na prowadzenie działalności w naszym kraju, musi spełniać kilka warunków. Po pierwsze bukmacher musi posiadać swoją siedzibę na terenie RP (przykładowo czeska Fortuna musiała otworzyć siedzibę w Cieszynie). Po drugie przyszły legalny bukmacher musi posiadać końcówkę pl, jako rozszerzenie swojej domeny internetowej. W tym miejscu należy zaznaczyć, że większość firm nielegalnych w naszym kraju posiada rozszerzenie com. Tym łatwym sposobem zazwyczaj możemy odróżnić legalną firmę od tej nielegalnej, co jest bardzo ważne z punktu widzenia naszego prawnego bezpieczeństwa.

Polecane wpisy
Bonus na start
1020zł + 20zł freebet
MEGABONUS