Forbet Bonus – aktualne bonusy bukmachera Forbet
Forbet Bonus to oferta skierowana dla graczy bukmachera Forbet. Jest wielu graczy, którzy prędzej czy później kierują swoje kroki do takiego bukmachera, jak forbet. Bonus powitalny na pewno przemawia do ich wyobraźni. Trzeba jednak wiedzieć, że Klienci mogą liczyć nie tylko na atrakcyjne warunki na samym początku. Jaką ofertę specjalną ma w tym momencie –

Forbet Bonus to oferta skierowana dla graczy bukmachera Forbet. Jest wielu graczy, którzy prędzej czy później kierują swoje kroki do takiego bukmachera, jak forbet. Bonus powitalny na pewno przemawia do ich wyobraźni. Trzeba jednak wiedzieć, że Klienci mogą liczyć nie tylko na atrakcyjne warunki na samym początku. Jaką ofertę specjalną ma w tym momencie – stan na 14 sierpnia 2018 roku – ta firma bukmacherska? O tym możecie dowiedzieć się w poniższym artykule.

Trzy depozyty dla nowych graczy!

Takiej oferty jeszcze na rynku nie było. Nic więc dziwnego, że ludzie rejestrują się w forbet. Bonus jest bowiem bardzo naprawdę bardzo atrakcyjny, a Polacy zdają sobie sprawę z tego aspektu. Na co jednak dokładnie można liczyć? Warto wiedzieć, że firma bukmacherska reklamowana przez Artura Boruca czy Karolinę Kowalkiewicz oferuje w tym momencie 3 bonusy dla nowych Klientów. Pamiętajcie jednak, żeby szybko podejmować decyzję o rejestracji. Dlaczego? Jest to spowodowane tym, że promocja trwa jedynie do 31.08.2018 do godziny 23:59, czyli do końca wakacji.

Na początek nowi gracze mogą otrzymać bonus 100% do maksymalnej wpłaty w kwocie 400 PLN. Drugi depozyt gwarantuje 75% do maksymalnej wpłaty w kwocie 400 PLN. To jednak nie wszystko. Wynagradzany jest także trzeci depozyt – tym razem 50% od wpłaty do kwoty 400 PLN. Łatwo policzyć, że finalnie można otrzymać nawet do 1200 PLN bonusu. Ile trzeba wpłacić, aby o taką dodatkową gotówkę powiększył się stan konta? Jest to dokładnie 1733,33 PLN. Jakie są wymagania dotyczące obrotów? Odblokowanie bonusów wymaga jednokrotnego obrotu depozytem po minimalnym kursie 2,00. Natomiast wypłacenie bonusu wymaga czterokrotnego obrotu. Kupony muszą mieć minimum 3 zdarzenia, a każdy kurs co najmniej 1,30 lub wyższy. Czas na wykonanie tego zadania to jeden miesiąc.

Extra Jackpot

To jednak nie koniec. Trzeba zaznaczyć, że ludzie decydują się na rejestrację w tym bukmacherze nie tylko ze względu na liczne bonusy dla nowych graczy. Przyciąga ich także ta promocja. O co tutaj dokładnie chodzi? Już wyjaśniamy. Warto podkreślić, że Extra Jackpot to szansa na zgarnięcie aż 100 000 PLN w gotówce. Dlaczego warto zdecydować się na udział w tej promocji Forbet Bonus? Bonus powitalny ma pewne wymagania dotyczące obrotu. Natomiast triumfatorzy tej oferty specjalnej mogą cieszyć się wygranymi pieniędzmi bez żadnych dodatkowych warunków.

Na czym jednak to wszystko polega? Trzeba podkreślić, że powinni zainteresować się nią fani LOTTO Ekstraklasy. Wszystko dlatego, że trzeba tutaj typować dokładne wyniki na krajowym podwórku. Jeśli wytypujesz minimum 6 rezultatów, to otrzymasz główną wygraną. Prestiżu tej sytuacji dodaje fakt, że przedstawiciele bukmachera zjawiają się u triumfatora z gotówką. Jeśli więcej niż jedna osoba trafi w danej kolejce dokładne rezultaty, to nagroda będzie podzielona.

Jeśli nie traficie wszystkich meczów Ekstraklasy, co może się zdarzyć, ponieważ nasza piłka jest nieprzewidywalna, to także macie szansę zgarnąć atrakcyjne wygrane. Może nie aż takie duże, jak 100 000 PLN, ale na pewno nie będziecie narzekać. Jeśli bowiem wytypujecie co najmniej 5 dokładnych wyników, to otrzymacie telefon iPhone8. Połowa poprawnych rezultatów to bonus 500 PLN na konto bukmachera. Trzeba podkreślić, że środki bonusowe podlegają warunkom dotyczącym obrotu. W ciągu miesiąca muszą być bowiem obrócone czterokrotnie z minimalnym kursem 2.00.

Wydaje się, że jest zatem o co grać. Inwestycja to tylko “dyszka”, a ewentualna wygrana jest zdecydowanie większa. Nic więc dziwnego, że ludzie chętnie biorą udział w tej promocji.

Polecane wpisy
Bonus na start
1020zł + 20zł freebet
MEGABONUS