Bukmacher milenium – wszystko na temat aktualnej oferty bukmachera
Coraz więcej osób rejestruje się w tej firmie. Nie da się ukryć, że bukmacher milenium gwarantuje między innymi bezpieczeństwo przeprowadzonych transakcji, atrakcyjne bonusy powitalne, a także wysokie kursy. To jednak nie wszystko. Klienci mogą liczyć również na bardzo urozmaiconą ofertę. Jakie dyscypliny można zagrać? O tym dowiecie się po przeczytaniu poniższego artykułu. Fani najpopularniejszych dyscyplin

Coraz więcej osób rejestruje się w tej firmie. Nie da się ukryć, że bukmacher milenium gwarantuje między innymi bezpieczeństwo przeprowadzonych transakcji, atrakcyjne bonusy powitalne, a także wysokie kursy. To jednak nie wszystko. Klienci mogą liczyć również na bardzo urozmaiconą ofertę. Jakie dyscypliny można zagrać? O tym dowiecie się po przeczytaniu poniższego artykułu.

Fani najpopularniejszych dyscyplin nie będą zawiedzeni

Trzeba podkreślić, że bukmacher milenium posiada wszystkie najważniejsze dyscypliny sportowe. Jest między innymi piłka nożna – tutaj gracze mogą obstawiać Premier League, Primera Division, Serie A, Bundesligę czy polską Ekstraklasę itd. Nie brakuje także mniej znanych lig, spotkań w ramach europejskich pucharów (aktualnie w ofercie znajdują się zakłady na IV rundę eliminacji do fazy grupowej Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy) czy meczów reprezentacji narodowych.

Osoby, które wybiorą tego bukmachera mogą również obstawiać tenis ziemny, koszykówkę, siatkówkę, hokej na lodzie, piłkę ręczną, skoki narciarskie (letnie Grand Prix czy zawody w sezonie zimowym). Jak zatem widać, opcji jest naprawdę bardzo dużo. Warto podkreślić, że bukmacher nie ogranicza się tylko do podstawowych zawodów. Oferta na poszczególne spotkania – szczególnie w tych najpopularniejszych ligach jest bardzo bogata. To oznacza, że można obstawiać nie tylko zakład 1×2, ale także prowadzenie do przerwy, dokładne wyniki, strzelców bramek, overy, udery, wygraną danego zespołu w całym sezonie (w tym momencie można obstawiać na przykład kto wygra Bundesligę) itd. Każdy powinien zatem znaleźć coś dla siebie.

Nie brakuje też sportów niszowych

Warto dodać, że bukmacher milenium ma też rozmaite dyscypliny niszowe. Jakie? Są to między innymi F1, baseball, futbol amerykański, futbol australijski, krykiet, rugby, tenis stołowy itd. Na bieżąco są dodawane kursy także z darts czy lekkoatletyki, która po ostatnich sukcesach naszych sportowców na Mistrzostwach Europy w Berlinie stała się naprawdę bardzo popularna na terenie naszego kraju. Fani wirtualnego portu także nie mają na co narzeka. Wszystko dlatego, że oferta w ramach esportu także jest bardzo urozmaicona. W tym momencie typerzy mogą obstawiać zawody Counter Strike: Global Offensive (bardziej znane pod skrótem CS:GO), Dota 2, League of Legends (słynny LoL) itd. Nie brakuje też zdarzeń kulturalnych, społecznych i politycznych.

Co jeszcze można obstawiać?

Ponadto warto wspomnieć o tym, że bukmacher milenium systematycznie oferuje specjalny Typ Dnia. Nie brakuje ludzi, którzy chętnie korzystają z takiego rozwiązania. Wszystko dlatego, że oferta na to zdarzenie ma bardziej atrakcyjne kursy. Na dzień dzisiejszy – 21 sierpnia 2018 roku – Klienci firmy bukmacherskie mogą obstawić mecz w ramach eliminacji do fazy grupowej Ligi Mistrzów pomiędzy białoruskim BATE Borysów, a holenderskim PSV Eindhoven.

Popularnym rozwiązaniem oferowanym przez bukmachera jest także SUPEROFERTA. Na czym to wszystko polega? Trzeba podkreślić, że w utworzonej przez analityków ofercie specjalnej znajdują się najciekawsze spotkania z konkretnego dnia – ze znacznie wyższymi kosztami niż w ofercie standardowej. Trzeba podkreślić, że na jednym kuponie można zdecydować się nawet na 4 zdarzenia z takiej oferty. Pamiętajcie jednak, że w tym przypadku trzeba dodatkowo dołożyć osiem meczów z pozostałej oferty z minimalnym kursem 1.10. Jeśli zdecydujecie się na jedno zdarzenie z SUPEROFERTY z większym kursem, to będziecie musieli dobrać tylko trzy zdarzenia z pozostałej oferty – z minimalnym kursem wynoszącym co najmniej 1.10. Nie mniej jednak opłaca się, ponieważ można wygrać o wiele więcej.

Kulki 7 z 27 to kolejna ciekawa opcja dostępna tylko w tej firmie. Każdego kolejnego dnia jest przygotowanych 27 spotkań – z tak przygotowanego zestawu można wybrać dowolną ilość meczów. Trzeba zdecydować się na takie spotkania, gdzie Waszym zdaniem do przerwy będzie parzysta liczba goli (a na koniec nieparzysta) lub na odwrót. Typować można bowiem w obydwie strony.

Polecane wpisy
Bonus na start
1020zł + 20zł freebet
MEGABONUS