/* 723197-1544949580-ai */

Betfan Zakłady bukmacherskie – recenzja nowego bukmachera 2019
Betfan jako jedenasty bukmacher na polskim rynku otrzymał licencję Ministra Finansów na przyjmowanie zakładów wzajemnych w punktach naziemnych oraz przez Internet. Nowa firma już teraz wzbudza duże zainteresowanie. Serwis online wciąż jest w trakcie budowy, ale możemy się już podzielić pierwszymi informacjami na temat bukmachera Betfan. Czy nowy serwis będzie w stanie konkurować z bardziej

Betfan jako jedenasty bukmacher na polskim rynku otrzymał licencję Ministra Finansów na przyjmowanie zakładów wzajemnych w punktach naziemnych oraz przez Internet. Nowa firma już teraz wzbudza duże zainteresowanie. Serwis online wciąż jest w trakcie budowy, ale możemy się już podzielić pierwszymi informacjami na temat bukmachera Betfan. Czy nowy serwis będzie w stanie konkurować z bardziej doświadczonymi rywalami na rynku?

Podstawowe informacje o BetFan

Spółka Betfan została zarejestrowana w kwietniu 2018 roku i dość szybko spełniła wszelkie formalności potrzebne do uzyskania licencji na legalną działalność w Polsce. Firma już w październiku otrzymała licencję Ministra Finansów na przyjmowanie zakładów wzajemnych w punktach naziemnych oraz przez Internet. Pomyślne załatwienie formalności w tak krótkim czasie nie może dziwić. Właścicielem firmy jest bowiem Piotr Sienkiewicz, który w przeszłości współpracował z markami Totolotek oraz ForBET. Niewątpliwie jego doświadczenie będzie odgrywało kluczową rolę w stworzeniu renomowanego serwisu bukmacherskiego. Warto również podkreślić, że Betfan jest już jedenastym legalnym bukmacherem na polskim rynku.

Wiemy obecnie, że firma Betfan planuje zadebiutować z serwisem na początku 2019 roku. Czy spółka będzie prowadzić działalność także za pośrednictwem punktów naziemnych? Nie można tego wykluczyć w przyszłości, zważając, że firma ma niezbędne zezwolenia. Rozwój firmy z całą pewnością będzie zależeć od tego jak wypadnie debiut serwisu internetowego. Przed Betfan bardzo trudne wyzwanie zdobycia popularności na bardzo konkurencyjnym rynku bukmacherskim w Polsce.

Oferta serwisu internetowego

Na ten moment nie posiadamy żadnych szczegółowych informacji na temat tego, jak będzie wyglądał serwis internetowy BetFan. Możemy jednak snuć pewne domysły znając ogromne doświadczenie właściciela marki, Piotra Sienkiewicza. Czego możemy spodziewać się po nowym serwisie, którego wielki start zaplanowano na początek 2019 roku? Czym bukmacher będzie chciał się wyróżnić wśród innych propozycji, które również zamierzają w 2019 roku pojawić się na Polskim rynku? Możliwości jest kilka, postanowiliśmy omówić je poniżej i przedstawić naszym czytelnikom:

  • Rozbudowana oferta zakładów przedmeczowych Betfan – wkraczając na tak konkurencyjny rynek z całą pewnością trzeba odznaczać się bardzo rozbudowaną ofertą, która przyciągnie zarówno fanów najważniejszych dyscyplin takich jak: piłka nożna, tenis, siatkówka czy koszykówka, a także graczy, którzy specjalizują się w mniej popularnych rynkach jak chociażby: futbol amerykański, rugby, krykiet czy kolarstwo. W serwisie Betfan możemy się także spodziewać szerokiej oferty na wydarzenia esportowe, które stały się jedną z podstaw każdego serwisu bukmacherskiego Betfan.

  • Zakłady sportowe Betfan na żywo – ciężko sobie również wyobrazić, że bukmacher Betfan zadebiutuje bez sekcji zakładów live. Na obecnym rynku jest to rzecz absolutnie niezbędna. O tym, jak ważna jest obecność sekcji zakładów na żywo przekonał się chociażby bukmacher Etoto, który przez wiele lat nie był w stanie konkurować z największymi serwisami w Polsce właśnie ze względu na ten brak. Dopiero po dodaniu sekcji live, Etoto zdobyło szersze zainteresowanie graczy. Możemy zatem z dużą dozą prawdopodobieństwa stwierdzić, że serwis BetFan będzie posiadał w swojej ofercie zakłady na żywo.

  • Sporty wirtualne – coraz większym zainteresowaniem cieszą się także sporty wirtualne, czyli możliwość obstawiania rozgrywek sterowanych przez algorytm komputerowy. Mimo, że jest to niezwykle losowa dziedzina zakładów, ewentualny brak sportów wirtualnych mógłby zostać uznany za jedną z wad nowego serwisu. Czy pojawią się one już na samym starcie? Nie można wykluczyć, że w serwisie Betfan sporty wirtualne pojawią się nieco później, gdy serwis zdoła już zbudować stabilną pozycję na rynku.

  • Dodatkowe funkcje – aby zbudować silną pozycję na rynku bukmacherskim w Polsce, trzeba odróżniać się nietuzinkową ofertą, której nie ma w innych serwisach. A zatem, BetFan powinien szukać innowacyjnych rozwiązań. Ciekawym pomysłem byłaby np. opcja Cashout, która dopiero od niedawna stała się popularna także w naszym kraju. Funkcja ta umożliwia zamknięcie kuponu jeszcze przed zakończeniem meczu. W ten sposób możemy sięgnąć po mniejszy, ale pewny zysk, nie obawiając się, że jeden z naszych typów nie okaże się trafiony.

Bonusy i promocje

Przyciągnięcie do siebie klientów na tak szerokim rynku bukmacherskim nie będzie zadaniem łatwym. W zasadzie jedynym sposobem jest zaproponowanie atrakcyjnej oferty powitalnej. Sam bonus powitalny do pierwszej wpłaty to za mało by przekonać do siebie coraz bardziej wymagających klientów. Należy się zatem spodziewać, że serwis Betfan w dniu swojego debiutu będzie posiadał także bonus bez depozytu, który umożliwi swobodne i bezpieczne zapoznanie się ze wszystkimi funkcjami strony. Oprócz tego, bukmacher Betfan na pewno będzie chciał wykorzystać temat bonusów, aby w pełni wykorzystać jego potencjał i móc wyklarować sobie solidne miejsce na tle konkurencji, która wcale nie śpi i także analizuje kwestie bonusów bardzo mocno, dając nowe możliwości swoim serwisom internetowym. Kwestia bonusów u bukmacherów ma duże znaczenie, albowiem dzięki nim bukmacherzy są w stanie lepiej lub gorzej promować swoje usługi, skutkiem czego Betfan musi postawić od razu, na bardzo wysokie linie bonusów, aby przyciągnąć do siebie klienta. Wiadomym jest, iż nowi bukmacherzy dają swoim początkującym klientom o wiele większe możliwości, niż w późniejszym stadiom, może jednak Betfan zmieni te tendencje na rynku?

Oczywiście równie ważna będzie oferta promocyjna dla stałych klientów. Wadą niektórych serwisów jest brak programu lojalnościowego, w którym częste obstawianie zakładów Betfan sprzyja zbieraniu punktów, które można wymienić na cenne nagrody i dodatkowe bonusy pieniężne. Jeśli BetFan chce w krótkim czasie nawiązać konkurencje z silniejszymi rywalami, program lojalnościowy powinien się pojawić w serwisie jak najwcześniej. Dobrym pomysłem będzie także stworzenie kodu promocyjnego, dzięki któremu nowi użytkownicy będą mogli liczyć na ekskluzywną ofertę powitalną.

BetFan opinie klientów

Nowy bukmacher Betfan na polskim rynku wciąż pozostaje wielką niewiadomą. Na ten moment wiemy jedynie, że będzie to jedenasty, legalny serwis bukmacherski. Mimo to, oczekiwania względem serwisu są bardzo duże. Wszystko za sprawą osoby Piotra Sienkiewicza. Biznesman jest doskonale znany na rynku bukmacherskim ze względu na współpracę w przeszłości z markami Totolotek i forBET. Wiemy zatem, że za rozwojem spółki stoi doświadczony człowiek posiadający kompetencję do stworzenia serwisu bukmacherskiego, który będzie się liczył na rynku. Z niecierpliwością czekamy na wielki debiut serwisu BetFan, który powinien wystartować na początku 2019 roku.

Czy nowy bukmacher Betfan podbije więc Polski rynek?
Tego nie wiem, na pewno jednak dobra oferta bonusowa przełoży się na pewien poziom zainteresowania samym bukmacherem. Warto dodać, że bukmacher BetFan, będzie jednym z kilku nowych, które pojawią się w 2019 roku na rynku.
  • Betfan bukmacher
3.5
Filip Kowalski
Filip Kowalski
Urodzony w Warszawie pasjonat sportowy, ze światem bukmacherki związany od zawsze. Całe dnie spędza na analizie wydarzeń oraz obstawianiu.
Jest w trakcie pisania poradnika Jak grać aby zarabiać.
Polecane wpisy
Bonus na start
1020zł + 20zł freebet
MEGABONUS